WashTec został Sponsorem Głównym XIX Forum PetroTrend 2019

Udostępnij artykuł
Wiodący na świecie dostawca innowacyjnych rozwiązań w branży myjni samochodowych został Sponsorem Głównym najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw. WashTec zaprezentuje swoją ofertę w sekcji wystawienniczej oraz spotka się z „kupcami” od największych odbiorców już wiosną 2019 podczas XIX Forum PetroTrend 2019. Dziękujemy za zaufanie i życzymy owocnej współpracy!

WashTec jest wiodącym na świecie dostawcą innowacyjnych rozwiązań w branży myjni samochodowych. Ponad 1700 pracowników w ponad 70 krajach pracuje wspólnie z nami nad przyszłością myjni samochodowych. Produkty, procesy i rozwiązania opracowane przez WashTec zapewniają właścicielom myjni i klientom, najlepsze wyniki oraz doświadczenia. Prawie 35 000 zainstalowanych myjni samochodowych na całym świecie, ponad 2 miliony pojazdów dziennie mytych przy użyciu technologiiWashTec: te liczby mówią same za siebie. I sprawiają, że WashTec jest niekwestionowanym liderem w branży “car wash”.

WashTec jest reprezentowany przez własne spółki na wszystkich głównych rynkach w Europie i USA, Chinach i Czechach. Do tego dochodzi duża liczba niezależnych partnerów dystrybucyjnych w ponad 65 krajach. Oraz szeroka sieć serwisowa obejmująca ponad 600 własnych techników serwisowych w Europie i 300 u partnerów dystrybucyjnych. Ze względu na naszą bliskość rynków, znajomość ich specyficznych potrzeb, możemy konsekwentnie dostosować do nich nasze rozwiązania.

WashTec nie tylko przoduje na rynku światowym, lecz jest również liderem innowacji w branży myjni samochodowych. Lista naszych innowacji jest długa: sięga od wynalezienia portalowej myjni samochodowej aż po konsekwentne doskonalenie wyposażenia. Od innowacyjnych rozwiązań cyfrowych aż po innowacje w dziedzinie chemii do myjni samochodowych. Wszystkie innowacje WashTec konsekwentnie koncentrują się na zmieniających się potrzebach klientów i operatorów myjni.

PRZYSZŁOROCZNA EDYCJA
FORUM PETROTREND
WIOSNA 2019

Już wkrótce na zaktualizowanej stronie internetowej odnajdą Państwo wszelkie szczegóły oraz program przyszłorocznego wydarzenia. Tymczasem serdecznie zapraszamy już dostawców i zainteresowanych właścicieli stacji paliw do potwierdzania udziału oraz współpracy podczas dziewiętnastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli obiektów niezależnych, sieci stacji paliw oraz kupców i dostawców.

Ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz Kupców z niezależnych obiektów i sieci cieszy się każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania branży stacji paliw. To tylko tu, raz w roku, ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele oraz wybitni praktycy i eksperci, aby uczestniczyć w swoim ulubionym wydarzeniu. Już po raz ósmy na zakończenie Forum PetroTrend, podczas uroczystej kolacji z Galą nastąpi rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród Stacja Benzynowa Roku 2019 i po raz drugi – Supplier of the Year 2019.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki dziewiętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży stacji paliw w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

!!! UWAGA !!!
Tylko teraz najniższe ceny dla Sponsorów i Wystawców
oraz najlepsze lokalizacje stoisk!

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii szybkich i bezpośrednich spotkań z „kupcami” z sieci;
•  realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej z wymiernymi korzyściami;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych;
• kuluarowych rozmowach i kontaktach;
• prezentacji aktualnej oferty decydentom:
– prezesom, członkom zarządów sieci stacji paliw,
– managerom i category managerom,
– właścicielom niezależnych stacji paliw.
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee, portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel.: 664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Opublikowano: 20.12.2018
Aktualizacja: 20.12.2018