Wild Bean Cafe przyciąga klientów na stacje

Udostępnij artykuł

Wild Bean Cafe jest właśnie odpowiedzią na te potrzeby i trafną oceną wzrostu sprzedaży kawy w Polsce. Mamy też nadzieję ze oprócz stałych klientów przyciągniemy smakiem i zapachem świeżo parzonej kawy także i nowych. Obserwujemy rynek, badamy preferencje naszych klientów i uzależniamy ofertę od wyników tych badań.

Nasze obecne obserwacje potwierdzają, że oprócz stałych klientów paliwowych mamy coraz więcej tych, którzy wybierają przystanek na tankowanie na stacji BP z powodu jakości oferty Wild Bean Cafe. Obserwujemy tez rosnącą liczbę klientów nie paliwowych, będących wiernymi kawoszami i amatorami przekąsek z WBC.

Kawę na WBC można wypić dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Dla tych, którzy się spieszą, podawana jest w papierowych kubkach. Ci, którzy mogą sobie pozwolić na dłuższą przerwę, mogą wybrać elegancką porcelanę.

Na stronie internetowej www.wildbeancafe.pl znajduje się dokładne menu, adresy stacji, na których znajduje się WBC, a także Cafe locator, który pomoże w ich odnalezieniu.
Na bieżąco analizujemy sprzedaż produktów i wymieniamy mniej popularne smaki i produkty, wprowadzając nowe. W ten sposób dostosowujemy ofertę do bieżących potrzeb dynamicznego polskiego rynku.

Dostosowujemy polskie produkty do formuły stacyjnej gastronomii. Takim przykładem są zapiekanki. W oparciu o już sprawdzone, proponujemy nowe smaki. Testujemy wiele pomysłów. Oferta będzie zmierzała w kierunku bardziej świeżych, jak najlepiej dopasowanych do potrzeb klientów produktów.

Ciekawostki dotyczące kawy Wild Bean Cafe:
– kawiarenki na stacjach BP pod nową marką Wild Bean Cafe jako jedyne w Polsce tego typu obiekty oferują kawę przez 24 godziny na dobę, podaną w porcelanie. Dodatkowo każdy klient ma możliwość zakupienia kawy na wynos w papierowych kubeczkach;
– kawa WBC ma dokonały aromat bowiem jest mielona dla każdego klienta indywidualnie tuż przed samym jej zaparzeniem i podaniem;
– dobór składu kawy WBC można przyrównać do sztuki i procesu powstawania obrazu, który prawdziwą sztuką staje się dopiero w momencie pomieszania barw, kresek, plam. Podobnie jest z kawą WBC to mieszanka 8 rodzajów kawy, specjalnie dobrana dla polskich klientów stacji BP, selekcja poprzedzona była badaniami i licznymi degustacjami, każdego dnia jakość kawy jest sprawdzana w centrali BP, bowiem w biurowym kąciku Wild Bean Cafe począwszy od Prezesa każdy pracownik ma możliwość zaparzenia kawy dla siebie;
– zainwestowaliśmy w maszyny do kawy – każda z nich to równowartość samochodu, chcieliśmy żeby maszyny były niezawodne i gwarantowały wysoką jakość kawy podaną klientowi;
– kontrolujemy jakość wody, bo to by kawa zawsze miała ten sam, znakomity smak na każdej stacji BP, zainstalowaliśmy specjalne filtry do wody, żeby kontrolować jej jakość.
 

Opublikowano: 14.07.2010
Aktualizacja: 14.07.2010