World LP Gas Forum już w tym miesiącu

Udostępnij artykuł

– Chcąc opisać zbliżające się wydarzenie World LP Gas Forum w Madrycie skoncentrowałbym się na bardzo istotnej informacji. Mianowicie będzie to pierwsze w historii spotkanie łączące wiedzę oraz doświadczenie trzech organizacji. Światowe forum branży LPG odbywające się po raz 23 w Madrycie połączy w tym roku wiedzę trzech międzynarodowych: światowej WLPGA, europejskiej AEGPL oraz iberoamerykańskiej AIGLP – informuje Andrzej Olechowski, dyrektor Polskiej Organizacji Gazu Płynnego.

Głównymi wydarzeniami odbywającymi się podczas formu będą: coroczne World LP Gas Forum, kongres Europejskiego stowarzyszenia LPG, obchody 25. rocznicy powstania AIGLP (Ibero LP American Gas Association) oraz trzecia konferencja dotycząca globalnej technologii.

Połączenie wszystkich czterech wydarzeń spotkało się z bardzo dużym poziomem zainteresowania wśród przedsiębiorców. W tym roku powierzchnia konferencji jest około dwa razy większa niż w latach poprzednich, a miejsca na niej zostały całkowicie wyprzedane.

Konferencja odbędzie się we wspaniałym Palacio de Congresos de Madrid i będzie trwać od 28 września do 1 października 2010 roku. Program konferencji oferuje również bardzo skuteczny program edukacyjny, który jest kluczowym elementem w przygotowaniu do pracy pracowników wysokich szczeblów w branży LPG.

 

Opublikowano: 31.08.2010
Aktualizacja: 31.08.2010