Wpływ koronawirusa na rynek innowacji – LIVE z dr. Tomaszem Zawadzkim

Udostępnij artykuł
Już w piątek o godz. 13.45 na naszym facebookowym profilu Stacja Benzynowa & Convenience Store odbędzie się live z udziałem dr. Tomasza Zawadzkiego, eksperta ds. sektora stacji paliw. Gospodarzem spotkania będzie Edwin Kaniuk, redaktor naczelny czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl. Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału i zadawania pytań w trakcie trwania dyskusji.

Miło nam poinformować, iż już w najbliższy piątek, 15. maja odbędzie się już druga rozmowa „na żywo” w ramach cyklu realizowanego za pośrednictwem profilu Facebooku czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store. Do rozmowy będziemy zapraszać wybitnych przedstawicieli sektora stacji paliw, ekspertów od prowadzenia sklepów, konceptów kawowo-gastronomicznych oraz dostawców. W dyskusji na bieżąco będzie można zadawać pytania umieszczając je bezpośrednio pod postem z publikacją “na żywo”.

W najbliższej dyskusji porozmawiamy m.in. o:

– Rynku innowacji na stacjach;
– Innowacjach w dobie pandemii – czy stały się zbędnym kosztem czy szansą dla biznesu;
– Perspektywach rozwoju innowacji w nowej rzeczywistości po pandemii.

Podczas spotkania on-line widzowie i słuchacze będą mogli zadawać w komentarzach pytania, na które wraz z naszym gościem postaramy się możliwie wyczerpująco odpowiedzieć. Zachęcamy również do nadsyłania pytań i propozycji wątków dyskusji wcześniej na adres biuro@brogb2b.pl w temacie “Pytanie do Live’a z Tomaszem Zawadzkim”.

Tomasz Zawadzki jest doktorem w Instytucie Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, absolwentem Executive MBA. Autor prac z zakresu sektora stacji paliw w Polsce. Biznesowo związany ze stacjami paliw oraz produktami FMCG.

NASZ PROFIL FACEBOOK
>> prosimy kliknąć aby zacząć obserwować <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.