Wszystkie smaki Świąt w Spar – rusza kampania promocyjna

Udostępnij artykuł

Sieć Spar rozpoczęła świąteczną kampanię promocyjną pod hasłem „Wszystkie smaki Świąt”, a już 11 grudnia będzie dostępny nowy, świąteczny katalog. Sklepy będą miały do dyspozycji pakiety promocyjne i postaci Mikołaja. W promocyjnych cenach jest dostępny bardzo szeroki asortyment produktów, w tym duży wybór świeżych ryb, wędlin, warzyw i owoców, przekąsek, przypraw, słodyczy, napojów i przetworów.

spar wszystkie smaki swiat

Nasza nowa kampania świąteczna “wszystkie smaki Świąt w Spar” – to przede wszystkim szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasi klienci mogą sprawdzić promocje w naszej najnowszej gazetce, a także w katalogu świątecznym. Kampania będzie wspierana akcją bilboardową w całej Polsce, a nasze social media i strona www.spar.pl będą bardziej świąteczne. Jak co roku przygotowaliśmy też wspaniałe przepisy na świąteczne dania – mówi Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.

Spar Polska nawiązała współpracę ze Spar Szwajcaria w celu stworzenia opakowań produktów marki własnej w kilku językach – angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i polskim. Pierwsze produkty z kategorii przemysłowej: serwetki w 13 wersjach kolorystycznych oraz świeczki typu tealight w 6 wariantach są już w sprzedaży poza granicami naszego kraju. Oferta ta jest także dostępna w sklepach Spar w Polsce.

Marka Spar nieustannie rozszerza swoją ofertę. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy sieć wprowadziła ponad 150 indeksów w różnych kategoriach – zarówno spożywczych, jak i non food. Oferta marki własnej Spar tworzona jest zgodnie z oczekiwaniami partnerów i klientów. Produkty zostały przygotowane we współpracy głównie z polskimi producentami. To bardzo dobra jakość w nowoczesnych opakowaniach, zgodnych z obecnymi trendami. Dodatkowo marka Spar oferuje również produkty z importu w ramach grupy – na przykład przetwory, słodkie i słone przekąski, kosmetyki, artykuły przemysłowe czy chemię gospodarczą.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Marka własna Spar obejmuje kilka subbrandów: produkty oznaczone logo Spar, linię dań gotowych oraz napojów Fresh To Go at Spar, międzynarodową linię ekonomiczną No 1, markę Spar Natural – oferującą produkty BIO oraz produkty bardzo wysokiej jakości pod marką Prime Select.

Sieć Spar została także nagrodzona w plebiscycie Business Idea 2023 w kategorii „Polecany Koncept Biznesowy”. Nagrodę wręczono podczas Targów Business Idea Kraków, które są co roku okazją do wymiany doświadczeń i spotkań biznesowych dla kilku tysięcy przedstawicieli biznesu.

źródło: Spar

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 06.12.2023
Aktualizacja: 06.12.2023