Wszystko, co potrzebne do kawy i herbaty

Na polskim rynku gastronomicznym pojawiła się nowa marka – Espresso Warehouse – będąca własnością Tchibo Coffee Service, dostawcy kompleksowych rozwiązań kawowych do gastronomii i biur.


Portfolio Espresso Warehouse obejmuje najwyższej jakości produkty, między innymi takie jak herbata liściasta, czekolada na gorąco z zawartością kakao nawet do 50 proc., bogaty wybór syropów do kawy i herbaty, jak również liczne akcesoria niezbędne do przygotowania i serwowania gorących i chłodnych napojów.
Wszyscy klienci decydujący się na współpracę z Espresso Warehouse mogą liczyć na wsparcie w postaci dostępu do przepisów zgodnych z sezonowymi trendami, materiałów promocyjnych do prezentacji w punkcie sprzedaży oraz porady, jak dzięki rozwiązaniom opartym o produkty nowej marki, zwiększyć obroty i rentowność w lokalu. Pełna, aktualna oferta obejmująca przepisy, produkty i akcesoria jest prezentowana klientom w katalogu ukazującym się dwa razy w roku (w marcu i we wrześniu). Marka Espresso Warehouse odniosła już sukces na rynku brytyjskim i niemieckim. Równolegle z wprowadzeniem na rynek polski pojawiła się również w Czechach, na Słowacji oraz krajach nadbałtyckich.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.