“Wtorki Mocy” z ON Moya Power

Udostępnij artykuł

Moya powraca ze specjalną ofertą dla swoich klientów – „Wtorki Mocy”. W każdy wtorek na wybranych stacjach Moya kierowcy będą mieli możliwość zakupu uszlachetnionego oleju napędowego ON Moya Power w cenie standardowego diesla. ON Moya Power to paliwo premium, które dzięki swoim właściwościom zapewnia mniejsze zużycie paliwa, zwiększoną wydajność silnika i minimalizację osadów w układzie paliwowym. Jest to szczególnie istotne w chłodniejszych miesiącach, kiedy silniki są bardziej narażone na trudne warunki.

wtorki mocy moya

Stworzony przy udziale Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie ON Moya Power wspomaga ochronę silników wysokoprężnych, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym. Oryginalna formuła tego paliwa, opracowana przez renomowany instytut badawczy, przyczynia się do zwiększenia efektywności i żywotności silników diesla.


Korzyści płynące z użytkowania ON Moya Power są widoczne już po kilku tankowaniach. Poprawia ono wydajność układu paliwowego i silnika, przywracając ich pierwotną sprawność. Oprócz zwiększonej mocy, uszlachetniony ON Moya Power redukuje zużycie paliwa, zmniejsza hałas silnika i ogranicza emisję szkodliwych spalin.

Paliwo ON Moya Power wzbogacone jest o pakiet dodatków, w tym detergenty utrzymujące czystość wtryskiwaczy, składniki przeciw pienieniu, inhibitor korozji, smarujący składnik chroniący przed zatarciem pomp paliwowych, odwaniacz eliminujący nieprzyjemny zapach, stabilizator zwiększający stabilność paliwa oraz depresator ułatwiający rozruch w niskich temperaturach.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

„Wtorki Mocy” startują już 12 grudnia. W każdy wtorek na stacjach MOYA zatankujemy uszlachetnione paliwo ON MOYA Power w cenie standardowego diesla. Oferta będzie obowiązywała do odwołania.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 13.12.2023
Aktualizacja: 22.12.2023