Wybierz eXc ELITE i poczuj różnicę

Udostępnij artykuł

Znana z kolorowych kabli i ładowarek firma eXc mobile Polska, wprowadziła do swojej oferty zapachy samochodowe. Nie ma na polskim rynku takiego produktu. Znowu rewolucja?

eXc ELITE

Co o nim mówią twórcy projektu? Subtelny – ten wyraz najlepiej go określa. W eleganckiej obudowie o nienachalnej formie, zamknęliśmy intrygujące i przyjemne kompozycje zapachowe stworzone przez IPRA Fragrances. Zapach montuje się na kratce nawiewu więc zmniejszając/zwiększając siłę nadmuchu, „decydujesz” o jego intensywności. By zapewnić trwałość aż do 45 dni, wkład zapachowy nasączamy 3 gramami koncentratu zapachowego.

zapachy px

Co ważne – wkłady są wymienne, więc niewielkim kosztem możesz sprawdzić inne zapachy i wybrać swój ulubiony. Chronisz też środowisko naturalne.

Aby odpowiednio zaprezentować całą gamę zapachów i kolorów, stworzyliśmy specjalnie dedykowane, ekologiczne ekspozytory. Przykuwają uwagę swoim minimalistycznym designem, który w połączeniu z kolorowymi opakowaniami zapachów eXc ELITE czyni je wyjątkowo atrakcyjnymi dla oka. Bez wątpienia zwrócą uwagę nawet najbardziej wymagających klientów.

PLANOGRAMY

Dowiedz się więcej na https://zapachdosamochodu.excmobile.eu/

Zapraszamy do współpracy

Kamil Wosik
General Sales Manager
Mobile: + 48 515 568 632
Email: kw@eXcmobile.eu

eXc mobile Polska Sp. z o.o.
Gen. L. Okulickiego 7/9
05-500 Piaseczno
www.eXcmobile.eu

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.