Wystartowała letnia promocja na stacjach Orlen

Udostępnij artykuł

W ramach letniej promocji na stacjach paliw Orlen zarejestrowani użytkownicy programu lojalnościowego Vitay mogą kupić paliwa tańsze o 30 groszy za litr, posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają jeszcze większy rabat – 40 groszy na każdym zatankowanym w ramach limitu litrze. Do 31 sierpnia klienci stacji Orlen będą mogli kupić w promocyjnej cenie nawet 400 litrów paliwa.

orlen stacja logo petrolnet

Promocja paliw na stacjach Orlen rozpocznie się o północy i potrwa do 31 sierpnia 2023 r. do godz. 23:59. Każdy uczestnik programu Vitay będzie mógł uzyskać rabat na paliwa podczas czterech tankowań w okresie 30 czerwca – 31 lipca oraz czterech tankowań w okresie 1 sierpnia – 31 sierpnia 2023 r. Limit pojedynczego tankowania z rabatem to 50 litrów.

– W zeszłym roku akcja promocyjna cieszyła się dużym powodzeniem, dlatego podczas tych wakacji zwiększyliśmy limit paliwa objętego promocją aż o jedną trzecią. Oznacza to, że kierowcy będą mogli kupić z rabatem aż 400 litrów paliwa. Jesteśmy największą siecią paliw w Polsce właśnie dzięki naszym klientom, dlatego staramy się o nich jak najlepiej zadbać, wyznaczając przy tym najlepsze standardy świadczonych usług. W zeszłym roku klineci skorzystali z akcji promocyjnej aż 16 milionów razy. Liczymy na to, że tegoroczna promocja pobije tamten rekord – mówi Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Z letniej promocji będą mogli skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu Vitay, którzy korzystają z aplikacji Orlen Vitay lub posiadacze tradycyjnej plastikowej karty Vitay. Nowi klienci mogą przystąpić do promocji po zarejestrowaniu się w aplikacji. Zniżki obejmują ceny dowolnych paliw (Efecta lub Verva).

Niższe koszty tankowania w promocji, to niejedyna korzyść, jaką zyskają kierowcy odwiedzający stacje paliw Orlen. W czasie letnich podróży czeka na nich kompleksowy pakiet usług, znacząco usprawniający tankowanie i płatność za paliwo oraz szeroka oferta gastronomiczna Stop.Cafe.

Na około 400 stacjach paliw Orlen w całej Polsce o sprawne tankowanie dbają Mobilni Kasjerzy. To pracownicy stacji wyposażeni w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS, które umożliwiają przyjęcie płatności za paliwo bezpośrednio na podjeździe, po zatankowaniu. U Mobilnego Kasjera można kupić dowolny produkt z całej oferty stacji, a za wszystko zapłacić w dogodnej dla siebie formie bezpośrednio przy dystrybutorze.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

źródło: Orlen

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.06.2023
Aktualizacja: 30.06.2023