Wystartowała loteria „Wakacje zaczynają się na Circle K”.  

Udostępnij artykuł

Na czas wakacji sieć sklepów i stacji Circle K przygotowała loterię dla swoich klientów. Wśród nagród pojawią się m.in. 10 000 zł na letnie podróże, 2 000 zł na wakacyjne wydatki czy karty podarunkowe o wartości 500 zł na dowolne paliwo miles®, milesPLUS® oraz LPG SupraGas. Loteria potrwa do 17 września 2024 roku. Warunkiem uczestnictwa w akcji jest zakup min. 20 litrów dowolnego paliwa lub produktów z oferty sklepowej o łącznej kwocie co najmniej 15 zł.

loteria wakacyjna circle k petrolnet

Beztroska zabawa, odpoczynek nad morzem lub w górach, nowe przygody – to dla wielu Polaków kwintesencja lata. Aby umilić swoim klientom ten długo wyczekiwany czas, Circle K ogłosiło zabawę, w której do zdobycia jest łącznie ponad 250 000 nagród. Loteria „Wakacje zaczynają się na Circle K” wystartowała 26 czerwca na blisko 400 stacjach i potrwa do 17 września 2024 roku.

loteria circle k

Zasady konkursu

Aby wziąć w niej udział i zdobyć zdrapkę, wystarczy zatankować min. 20 litrów dowolnego paliwa lub dokonać zakupu produktów z oferty sklepowej lub usług myjni o łącznej kwocie co najmniej 15 zł. Główną nagrodą w zabawie jest 10 000 zł na wakacje marzeń dla 5 zwycięzców. Co tydzień można również wygrać 2 000 zł na wakacyjne wydatki, a na stu szczęśliwców czekają karty podarunkowe na dowolne paliwo miles®, milesPLUS® oraz LPG SupraGas o wartości 500 zł. W grze mogą wziąć udział wszyscy klienci sieci sklepów i stacji paliw Circle K. W przypadku posiadaczy karty lojalnościowej Circle K EXTRA – również osób, które dopiero postanowią dołączyć do programu – liczba zdrapek loteryjnych zostanie powiększona o jeszcze jeden kupon. Aby go odebrać, wystarczy użyć swojej karty lojalnościowej EXTRA lub zeskanować kod kreskowy w aplikacji przypisany do swojego konta.

Zdrapka umożliwia wygranie jednej z ponad 250 000 nagród do odbioru na stacji, natomiast kod na zdrapce uprawnia do zarejestrowania się na stronie i wzięcia udziału w losowaniu nagród tygodniowych i nagrody głównej. Kupony są ważne jedynie wraz z posiadanym potwierdzeniem zakupu, czyli paragonem lub fakturą.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

Stacja Benzynowa & Convenience Store petrolnet

– Naszą misją w Circle K jest ułatwianie życia klientom. Wakacje to szczególny okres, który chcemy spędzić z najbliższymi, oddając się wielu przyjemnościom. Dlatego ruszamy z wakacyjną loterią z nagrodami, która może przynieść wiele uśmiechu i radosnych momentów. Do rozdania będzie ponad 250 000 nagród, w tym m.in. nagrody pieniężne w wysokości 10 000 zł na wymarzone wakacje, gotówka w wysokości 2 000 zł na wakacyjne wydatki czy karty podarunkowe na paliwo, które pozwolą zorganizować wakacyjne wyjazdy. Dodatkowo swoje szanse można zwiększyć, przystępując do programu lojalnościowego EXTRA Circle K i tym samym otrzymując więcej zdrapek – mówi Renata Timoščik, Market Development Director w Circle K Polska.

źródło: Circle K

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.06.2024
Aktualizacja: 28.06.2024