Z kartą AS 24 Eurotraffic tankowanie także na stacjach Total

Udostępnij artykuł
Na wszystkich stacjach paliw Total oraz AS 24 można płacić kartą paliwową AS 24 Eurotraffic. Współpraca obu marek w ramach grupy Total zapewnia jakość i komfort korzystania z usług blisko 12 800 stacji paliw, w 28 krajach europejskich. Wspólna jest także najwyższa  jakość paliw, o którą dba francuski koncern.

AS 24 to sieć stacji paliw od podstaw zaprojektowanych do obsługi pojazdów ciężarowych, w tym ciągników siodłowych z naczepami. W przeciwieństwie do stacji przystosowanych dla samochodów osobowych, obiekty AS 24 wyróżniają się szerokimi wjazdami na plac i podjazdami do dystrybutorów, ułatwiającymi manewrowanie. Dystrybutory przystosowane są do jednoczesnego tankowania obu zbiorników ciężarówki. Tempo podawania paliwa wynosi 166 l/min – to nie tylko więcej od standardowego nalewaka do samochodu osobowego (40 l/min), ale nawet tych dedykowanych pojazdom ciężarowym, dostępnym na zwykłych stacjach (80 l/min). Jednak nie zawsze dla posiadacza karty paliwowej AS 24 Eurotraffic priorytetem musi być szybkie tankowanie.
– Jeśli kierowca korzystający z usług AS 24 nie będzie miał możliwości zatankowania na naszej stacji lub będzie miał potrzebę zrobienia zakupów w sklepie, tak jak na klasycznej stacji paliw, może zatrzymać się na dowolnym obiekcie Total i zapłacić za paliwo bezpieczną kartą chipową AS 24 Eurotraffic – mówi Cédric Vigneau, dyrektor zarządzający AS 24 w Polsce.
– Możliwość płatności za olej napędowy i AdBlue kartą AS 24 Eurotraffic na wszystkich stacjach, należących do grupy Total i współpracujących z nią  oraz fakt, że oferujemy te same paliwa, to gwarancja jakości i wygody, które bez wątpienia doceni każdy klient AS 24 – dodaje Cédric Vigneau.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.08.2018
Aktualizacja: 22.08.2018