Żabka z promocją na hot dogi

Udostępnij artykuł

Hot dogi stały się synonimem ciepłej przekąski z Żabki. Ze względu na smak, możliwość wyboru kiełbaski (w tym także w wersji bez mięsa), bogaty wybór sosów oraz szeroką dostępność w całej Polsce, cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów sieci. Dlatego od początku roku Żabka zaserwowała ich już prawie 46 milionów. W dniach 1-6.09 w sklepach sieci Żabka hot-doga będzie można kupić w promocyjnej cenie – za jedyne 3 zł.

zabka rozpoczecie roku szkolnego desktop

3 na sekundę!

Hot dog z Żabki to jedna z przekąsek, po którą klienci Żabki od lat powracają najczęściej. Statystycznie w 2022 roku Żabka sprzedaje średnio 3 hot dogi na sekundę! Hot dog to przekąska, która kupowana jest najczęściej w godzinach lunchowych. Wychodząc naprzeciw upodobaniom swoich klientów, od 1 do 6 września, w godzinach 12:00-15:00 każdy klient ma możliwość zakupu hot doga ze swoim ulubionym sosem w niższej, promocyjnej cenie.

Robbie też hot dogi robi

Żabka przypomina, że w jednej z autonomicznych placówek pod szyldem Żabka Nano, w Warszawie klienci mogą zamówić i zjeść hot doga przygotowanego przez pierwszego w świecie innowacyjnego robota o imieniu Robbie, stworzonego specjalnie dla Żabki. Urządzenie radzi sobie świetnie – zwłaszcza, że cały czas działa w fazie testów. Od początku swojej działalności Robbie przygotował dla klientów warszawskiej Żabki Nano tysiące hot dogów.

W aktualnej ofercie Happy Hours znajdą się również popularne energetyki Monster – w ofercie 1+1 gratis, w cenie 3,49 zł.

Promocja nie obowiązuje w autonomicznych sklepach Żabka Nano oraz sklepach sezonowych.

Źródło: Żabka Polska

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store maj-czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 01.09.2022
Aktualizacja: 01.09.2022