Zakręcony Big Chrup Flips

Zakręcony Big Chrup, czyli wielki chrupek kukurydziany, właśnie powiększył rodzinę kultowej marki chrupków kukurydzianych Flips. Wyprodukowany z wysokiej jakości kukurydzy, oprószony suszonymi warzywami i przyprawami, to szybka przekąska dla dziecka i dla dorosłego.

Zakręcony Wielki Chrupek, pakowany dla wygody pojedynczo, to produkt bezglutenowy, bez pszenicy i bez oleju palmowego. Rozpoznacie go łatwo po postaci wesołego królika Flipsa na etykiecie i niestandardowym, tubowym opakowaniu, wyróżniającym się na półce sklepowej. Zakręcony Big Chrup firma Sante oferuje w dwóch topowych smakach:

  • Zakręcony Big Chrup o smaku fromage
  • Zakręcony Big Chrup o smaku pizzy

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Go On Nutrition, FIT, Smart Team, Cookiss, Flips, Bakalia. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LUTY-MARZEC 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.