Zima sypie rabatami na Circle K

Udostępnij artykuł
Od połowy listopada na klientów stacji Circle K czeka nie tylko zimowe paliwo o podwyższonych parametrach, lecz także specjalne zimowe promocje pod hasłem „Zima sypie rabatami”, które pozwolą zaoszczędzić przy tankowaniu i skorzystać z ciepłych przekąsek w obniżonej cenie. Akcja wsparta jest kampanią digitalową w mediach.

Krótki dzień i długa noc zwiastują zimę, czyli czas, gdy napływa do nas mroźne powietrze, a kierowcy często zmagają się z uruchomieniem silnika po zimnej nocy. Circle K wspiera kierowców i dba, aby ich codzienny transport był bezpieczny. 16 listopada stacje Circle K wprowadziły do sprzedaży zimowy olej napędowy. Paliwo to charakteryzuje się obniżoną Temperaturą Zablokowania Zimnego Filtra, która wynosi -20°C. Na wszystkich stacjach Circle K w Polsce są również dostępne zimowe odmiany benzyn oraz autogaz, które pozwolą uchronić klientów przed przykrą niespodzianką o poranku. Skład paliw miles®, milesPlus® oraz SupraGas został tak zmodyfikowany, aby umożliwić właściwą pracę silnika w niższych temperaturach. Dzięki większej zawartości lekkich frakcji węglowodorów, paliwa te szybciej odparowują, w porównaniu do paliw letnich, ułatwiając rozruch i odpowiednią pracę silnika. 

Gdy temperatury spadną jeszcze bardziej, konieczne będzie dodatkowe wsparcie. Już w grudniu klienci korzystający z pojazdów wyposażonych w silniki zasilane olejem napędowym, będą mogli tankować milesPlus® diesla arktycznego, z gwarantowaną temperaturą mętnienia -22°C oraz temperaturą zablokowania zimnego filtra -32°C, który umożliwia niezawodną pracę silnika w każdych warunkach pogodowych.

Sieć stacji paliw przygotowała dla swoich klientów zimowe promocje, które pozwolą na obniżenie kosztów tankowania oraz zakup ciepłych przekąsek w specjalnych cenach. Teraz, przy zakupie dowolnego Hot Doga (poza Hot Dogiem Smart Value) zostanie naliczony rabat do 30 litrów paliwa miles® w wysokości 5 gr/L lub paliwa milesPLUS® w wysokości 10 gr/L. Dla posiadaczy karty lub aplikacji Circle K Extra, burger lub wrapoburger dostępny będzie w niższej cenie – już za 9,99 PLN. Natomiast klienci, którzy zechcą wspólnie z nami zadbać o środowisko i pojawią się na stacji z własnym kubkiem, będą mogli zakupić dowolną kawę lub inny ciepły napój o złotówkę taniej.

Zima to także czas, gdy samochody wymagają częstszego mycia, które pozwoli uchronić pojazd przed negatywnym wpływem soli i błota. Na stacjach Circle K za paliwo i myjnię można zapłacić z poziomu aplikacji, a podczas mycia samochodu kierowca i pasażerowie mogą pozostać w ciepłym wnętrzu auta.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.