Zimowa promocja płynu do spryskiwaczy na stacjach Moya

Udostępnij artykuł

W warunkach zimowych szczególnie ważne są komfort i bezpieczeństwo jazdy samochodem. Czysta szyba to jeden z najważniejszych elementów na które powinniśmy zwrócić uwagę. W lutym na stacjach Moya wystartowała zimowa promocja. Dzięki niej klienci mogą nabyć zimowy płyn do spryskiwaczy w atrakcyjnej cenie. Przy za kupie dwóch czterolitrowych opakowań, klient zapłaci 24,99 zł w przeliczeniu za jedną sztukę.

Zimowa promocja
Zimowa promocja Moya

Zimowy płyn do spryskiwaczy Moya

Bezpieczeństwo jazdy w okresie zimowym to m.in. odpowiednia czystość szyb samochodowych i doskonała widoczność. Tę zapewnia m.in. zimowy płyn do spryskiwaczy Moya. Sprawdza się on w temperaturach do -22oC. Posiada przyjemny zapach, a dzięki obecności nanocząsteczek w składzie skutecznie usuwa brud, sól, lód oraz wszelkie osady drogowe. Ponadto zimowy płyn do spryskiwaczy Moya nie zawiera metanolu, nie postawia zacieków ani smug, nie niszczy chromu, lakieru ani gumy i zabezpiecza układ spryskiwacza przed zamarzaniem.

Zimowa promocja, że mróz nie straszny

Przez cały luty można nabyć zimowe płyny do spryskiwaczy Moya w atrakcyjnej cenie 24,99 zł przy zakupie dwóch sztuk. Tym samym za dwa 4-litrowe płyny klienci stacji paliw Moya zapłacą 49,98 zł zamiast 61,98 zł, oszczędzając tym samym 12 zł. Warto zatroszczyć się o zapas zimowego płynu do spryskiwaczy i cieszyć się bezpiecznym podróżowaniem nawet w ujemnych temperaturach.

W celu uniknięcia niemiłych, zimowych niespodzianek, warto zaopatrzyć się także w odmrażacz do szyb Moya. Skuteczny płyn w spryskiwaczu szybko pozwala pozbyć się uciążliwego szronu z szyb samochodowych, bez konieczności używania skrobaczki. Odmrażacz do szyb Moya, produkt w charakterystycznych, niebieskich barwach, można zakupić na dowolnej stacji paliw Moya wyposażonej w sklep.

Sieć stacji Moya

Stacje paliw Moya obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON Moya Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Dla klientów flotowych ciekawą propozycją jest program Moya Firma, dzięki któremu możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. Aplikacja mobilna Moya Firma daje możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi.

Źródło: Moya / Anwim

Opublikowano: 02.02.2022
Aktualizacja: 02.02.2022