Zimowe nowości w katalogu nagród Navigatora

Udostępnij artykuł
Koc elektryczny, maszyna do wypieku chleba, sportowe słuchawki, a może smartfon? 6 grudnia do katalogu Programu Navigator dołączyło 60 nowych pozycji.

Z Programu Navigator można korzystać na wszystkich stacjach paliw sieci Lotos. Wystarczy tankować paliwo, korzystać z usług i robić zakupy, a dzięki temu zbierać punkty, które potem wymienia się na atrakcyjne nagrody.

Świąteczny zestaw nagród

W nowej ofercie Navigatora pojawiło się aż 60 nowych artykułów. Wśród nich jest wiele gadżetów ułatwiających pracę w kuchni – to m.in. maszyna do wypieku chleba, mini blender, mikser czy mikrofalówka. Ciekawym prezentem pod choinkę z pewnością będzie kopułowy dziadek do orzechów, który kruszy skorupę orzecha bez uszkodzenia jego wnętrza. Dziadek zgniata orzechy włoskie oraz laskowe, a ze względu na dłuższe rączki nie wymaga użycia dużej siły. Co więcej, oryginalny kształt sprawia, że dziadek nadaje się także jako pomocnik podczas otwierania butelek zakręcanych, jak również szampana.

Na podróże małe i duże przydadzą się solidne i trwałe walizki w różnych rozmiarach – są wyposażone w cztery obrotowe kółka, świetne przy manewrowaniu. W nowym katalogu Navigatora pojawiły się też plecaki, sportowe słuchawki i bezprzewodowy głośnik JBL.

Do oferty dla najmłodszych dołączyły kolejne nagrody z kategorii zabawek, w tym gry sensoryczne i zestawy klocków Lego, gry zręcznościowe i układanki logiczne.

Pewnym, świątecznym prezentem będą skórzany portfel, perfumy lub zegarek. Na zimowe wieczory z pewnością przyda się też elektryczny koc. Z kolei dla miłośników nagrywania filmów, w katalogu pojawiła się lampa LED, która zapewnia doskonałe doświetlenie: zarówno do makijażu, gotowania czy majsterkowania. To idealny prezent dla wszystkich blogerów i vlogerów.

Źródło: Lotos Paliwa

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Opublikowano: 09.12.2021
Aktualizacja: 09.12.2021