Zinu uruchomiło trzeci sklep automatyczny

Udostępnij artykuł
Od dnia 29 lipca 2021 roku możliwa jest realizacja zakupów w kolejnym sklepie automatycznym Zinu Shop zlokalizowanym przy ulicy Bolesława Orlińskiego 1 w Krakowie.

Zinu Shop to w pełni automatyczny sklep spożywczy czynny 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Urządzenie oferuje szeroki zakres ok. 350 różnych produktów. Znajdziemy w nim: pieczywo, warzywa, owoce, nabiał, tłuszcze, mięsa, wędliny, napoje, słodycze, przekąski, przyprawy, dania gotowe, artykuły dla dzieci i zwierząt, kosmetyki, chemie i wiele innych produktów.

To już trzecie wdrożenie marki Zinu na terenie Krakowa. Pierwsze dwa udostępnione zostały w marcu oraz maju bieżącego roku, funkcjonują przy Alei Pokoju 16 i 67. Pojemność sklepów sięga do 3000 produktów. Zdecydowana większość indeksów odpowiada asortymentowi typowego sklepu osiedlowego. Punkty wyróżniają się cenami konkurencyjnymi do sklepów convenience. Dodatkowo realizując zakupy powyżej 10 zł oraz 25 zł naliczone zostaną rabaty w wysokości odpowiednio 5 proc. oraz 10 proc. wartości koszyka.

Projekt znajduje się w końcowej fazie badań i testów, a zgodnie z informacjami producenta, firma koncentruje się na pozyskaniu finansowania pozwalającego na dynamiczny rozrost sieci sprzedaży także w innych regionach kraju.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.08.2021
Aktualizacja: 05.08.2021