Zmiana w zarządzie Orlen Laboratorium

Udostępnij artykuł
Spółka poinformowała, że zmiana w zarządzie nastąpiła z dniem 1 września 2021 roku. Na stanowisko członka zarządu Orlen Laboratorium został powołany Andrzej Aleksandrowicz.

Od 1 września 2021 roku zarząd Orlen Laboratorium działa w następującym składzie:

Marek Witkowski – prezes zarządu
Piotr Szpakowicz – członek zarządu
Andrzej Aleksandrowicz – członek zarządu

Orlen Laboratorium, to spółka z Grupy PKN Orlen. W ramach swojej działalności wykonuje analizy paliw, produktów ropopochodnych, tworzyw sztucznych, nawozów, wód, ścieków, gleby i powietrza.

Andrzej Aleksandrowicz jest absolwentem Wydziału historycznego Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył studia podyplomowe „Zarządzanie i marketing” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia podyplomowe „Informatyka” w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku. Jest także absolwentem Executive MBA organizowanego przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów i walidowanego przez IAE Aix-Marseille Graduate School of Management.

Ponadto odbył kursy i szkolenia m.in. w zakresie Lean Management – posiada certyfikat „Leader Kaizen” wydany przez Ernst & Young Academy of Business. Dysponuje doświadczeniem w sprawowaniu funkcji członka oraz przewodniczącego rady nadzorczej w spółkach komunalnych. Ma również doświadczenie w pracy samorządowej. Od 2017 roku związany z Grupą Orlen – zajmował stanowiska kierownicze w obszarze rozwoju i efektywności oraz marketingu i komunikacji korporacyjnej. Do 2017 roku był związany z sektorem edukacji. Jest odznaczony ministerialnym Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 02.09.2021
Aktualizacja: 02.09.2021