Zmiany w zarządzie Rafinerii Trzebinia

Udostępnij artykuł

W efekcie wprowadzonych zmian Zarząd Rafinerii Trzebinia S.A. będzie pracował w czteroosobowym składzie. Krzysztof Zdziarski będzie pełnił funkcję Prezesa Zarządu, w skład którego wchodzą Piotr Prusakiewicz, Grzegorz Salamon oraz dotychczasowy Prezes Zdzisław Pisarek.

Pan Krzysztof Zdziarski był dotychczas Prezesem Zarządu Grupy PEKAES S.A. odpowiedzialnym za przygotowanie i realizację planu restrukturyzacji i strategii Grupy PEKAES. Zarządzał rozwojem spółki we wszystkich obszarach działalności podstawowej – transportu, spedycji i logistyki. Kierował także Grupą Kapitałową PEKAES S.A.

Nowy Prezes Rafinerii był w latach 2001 – 2006 Dyrektorem Generalnym UPS POLSKA Sp. z o.o.
Krzysztof Zdziarski jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył szereg kursów, szkoleń i programów dla wyższej kadry zarządzającej m. in. Management Leadership School w Bostonie oraz w Humber Colleague, Rayerson Polytechnoc University w Toronto.

Rafineria Trzebinia S.A. jest jedną z kluczowych spółek Grupy Orlen. Od ponad 100 lat rozwija się i inwestuje w nowoczesne technologie umacniając tym samym swoją pozycję największego i najnowocześniejszego przedsiębiorstwa w Małopolsce.

Rafineria Trzebinia S.A. jest pierwszą firmą w Polsce, która uruchomiła przemysłową instalację do produkcji najwyższej jakości biodiesla.
 

Opublikowano: 13.07.2010
Aktualizacja: 13.07.2010