Zofia Paryła p.o. prezesa Grupy Lotos

Udostępnij artykuł
Rada nadzorcza Grupy Lotos, w związku z rezygnacją złożoną przez Pawła Jana Majewskiego, pełnienie obowiązków prezesa zarządu powierzyła w dniu 12 listopada 2020 r. Zofii Marii Paryle, dotychczasowej wiceprezes ds. finansowych spółki.

W zarządzie Grupy Lotos zasiadają również: Artur Cieślik, wiceprezes ds. strategii i rozwoju, Marian Krzemiński, wiceprezes ds. inwestycji i innowacji, Piotr Walczak, wiceprezes ds. produkcji i handlu oraz Jarosław Wittstock, wiceprezes ds. korporacyjnych.

Zofia Paryła w zarządzie Grupy Lotos zasiada od 25 lipca 2019 roku, pełniąc funkcję wiceprezes zarządu ds. finansowych. Jest absolwentką Executive Master of Business Administration (MBA). Posiada tytuł magistra Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, będąc absolwentką Wydziału Zarządzania na kierunku rachunkowość.

Karierę zawodową rozpoczęła w 1985 roku, w Krajowej Państwowej Komunikacji Samochodowej w Krakowie. W latach 1997 – 2017 związana z sektorem prywatnym. Ostatnie dwa lata pełniła funkcję wiceprezes zarządu Energa Centrum Usług Wspólnych.

Posiada liczne certyfikaty z zakresu zarządzania, księgowości i rachunkowości, jak również certyfikat uzyskania kwalifikacji wykształcenia dla kandydatów na członków organów nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.