Zuzanna Falzmann dyrektorem komunikacji w PKN Orlen

Doświadczona dziennikarka, Zuzanna Falzmann, z dniem 6 lutego br. objęła funkcję dyrektora wykonawczego ds. komunikacji korporacyjnej PKN Orlen. Oficjalną informację udostępniła na Twitterze Joanna Zakrzewska, rzecznik prasowy PKN Orlen.

– Witamy na pokładzie! Plany biznesowe PKN Orlen to gwarancja, że tematów do komunikacji na pewno nie zabraknie – napisał na twitterze Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen, komentując dołączenie do zespołu nowej dyrektor.

4 lutego br. Zuzanna Falzmann, prezenterka TVP oraz wieloletnia korespondentka TVP w Waszyngtonie, pożegnała się z widzami za pośrednictwem Twittera, zapowiadając zmiany w swoim życiu zawodowym.

– Tysiące relacji, wywiadów, programów i rozmów z niesamowitymi ludźmi na całym świecie. Po 22 latach pracy w telewizji podjęłam decyzję że czas na nowy rozdział w życiu zawodowym. Przepięknie dziękuję Państwu za wszystkie spotkania przed kamerą i za kamerą. I do zobaczenia [pisownia oryginalna] – czytamy w twicie Zuzzany Falzmann (z dnia 4 lutego br.).

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.