315. stacja Moya już w sieci

Udostępnij artykuł
Przy drodze krajowej nr 62 relacji Włocławek-Płock, w nadwiślańskiej miejscowości Nowy Duninów, otwarto stację paliw Moya. Obiekt oferuje paliwa z certyfikatem jakości „TankQ” oraz pyszne przysmaki z Caffe Moya, m.in. pizzę, zestawy obiadowe, a także hot dogi, zapiekanki i wiele innych.

Stacja w Nowym Duninowie oferuje wszystkie rodzaje paliwa, czyli benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz wzbogacony ON Moya Power. Dla oszczędnych nie zabraknie także popularnego w Polsce LPG. Obiekt jest dobrze wyposażony. Oprócz zatankowania pojazdu, kierowcy mogą skorzystać także z kompresora i odkurzacza. Stacja jest przyjazna również kierowcom samochodów ciężarowych, którzy chętnie uczęszczają po DK62. Komfortowy podjazd, szybki wlew diesla oraz parking na sześć tirów pozwalają „truckerom” zadbać o swoje pojazdy oraz odpocząć w podróży.

Na stacji do dyspozycji wszystkich klientów oddany został dobrze zaopatrzony sklep typu convenience. Można w nim uzupełnić zapasy na drogę, jednak stanowi także świetną alternatywę dla tych, którzy chcą zrobić zakupy do domu. Tym bardziej, że sklep, podobnie jak cała stacja, funkcjonują całą dobę, także w niedziele niehandlowe.

W Nowym Duninowie nie mogło zabraknąć także konceptu gastronomiczno-kawiarnianego Caffe Moya. Można w nim napić się kawy w wielu rodzajach, a także dobrze zjeść. Hot dogi i zapiekanki w różnych wariantach to najpopularniejsze dania w Caffe Moya. Na stacji w Nowym Duninowie można skosztować także obiadowych zestawów amerykańskich, czyli stripsów z kurczaka w zestawie z frytkami, pizzy, a na zimno m.in. świeżych kanapek. Oprócz tego, nie tylko na najmłodszych czekają słodkości, takie jak rogaliki, muffinki, pączki i wiele innych.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.