79 stacja w barwach sieci Huzar

Udostępnij artykuł

Stacja w Miłkach oficjalnie została otwarta pod koniec sierpnia 2010 r. Stacja położona jest przy drodze numer 63 w odległości 12 km od miejscowości Giżycko.

Jest to już druga stacja Pani Justyny Mużyło z Firmy Norton. Pierwsza stacja znajduje się w miejscowości Prostki i jest prowadzona od 2003 r. Pani Justyna ma zamiar również tą stację włączyć do Sieci Huzar.

Firma Norton działa w branży paliwowej od 2003 r. oraz posiada salon samochodów używanych. Pani Justyna, po przystąpieniu do Polskiej Stacji Paliw Sieci Huzar, najbardziej ceni sobie niezależność, wolność od obciążeń finansowych i wolność od zobowiązań handlowych.

Stacja w Miłkach spełnia standardy obsługi kierowców, oferując różne rodzaje paliw oraz sklep. Na klientów indywidualnych, tak jak na innych obiektach PSP Huzar czeka program lojalnościowy Szarża Prezentów, a dla przedsiębiorców przygotowano program Biznes Profit. Oferta stacji została również poszerzona o formę płatności kartą UTA.

Spółka Polpetro S.A., która jest właścicielem sieci stacji Huzar została założona w grudniu 2000 r. w Płocku przez grupę 22 indywidualnych właścicieli patronackich stacji paliw w sieci Petrochemii Płock S.A. Cechą charakterystyczną spółki jest równomierne rozłożenie kapitału akcyjnego pomiędzy akcjonariuszami oraz brak powiązań z jakąkolwiek dużą grupą kapitałową. Spółka zajmuje się przede wszystkim: sprzedażą paliw, sprzedażą winiet, systemem dystrybucji – zaopatrzenie stacji paliw w produkty pozapaliwowe, sprzedażą terminali i kart telefonicznych, opracowywaniem i produkowaniem Kart Stałego Klienta.

Opublikowano: 29.09.2010
Aktualizacja: 29.09.2010