Drukarki PR2 (2-calowa) i PR3 (3-calowa) dopełniają szeroką ofertę Intermec w zakresie komputerów przenośnych, z którymi mogą współdzielić rozwiązania w zakresie ładowania. Nowe drukarki są kompatybilne z systemem FlexDock firmy Intermec i zapewniają nowy poziom wydajności dokowania i ładowania. Modele mogą współdzielić stację dokującą FlexDock z komputerami przenośnymi Intermec, zapewniając wiele możliwości transmisji danych i rozwiązań w zakresie ładowania. Dokowanie modułowe umożliwia nawet o 20% niższe koszty wdrożenia w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami dokującymi oraz nawet o 70% niższe koszty przyszłych modernizacji.
Inteligentne monitorowanie zużycia baterii pozwala zminimalizować koszty wymiany oraz zwiększyć wydajność pracy. Baterie można wymieniać w terenie i ładować niezależnie od drukarki, co zwiększa wygodę i sprawność operacyjną i zmniejsza koszty wymiany baterii o ponad 50% w całym okresie żywotności urządzenia.
Dodatkowe oszczędności czasu i kosztów zapewnia kompatybilność drukarek z zastaną infrastrukturą. Można je bezpiecznie połączyć za pośrednictwem Bluetooth 2.0, USB lub IrDA z wybranymi urządzeniami Intermec oraz innymi komputerami przenośnymi, tabletami i smartfonami. Modele PR2 i PR3 to jedyne drukarki, które oferują opcjonalne zintegrowane złącze PCI obsługujące szyfrowanie MSR i EAS, które umożliwia bezpieczne przeprowadzanie płatności w terenie.
