Amic Energy modernizuje myjnie

Udostępnij artykuł

W pierwszym kwartale 2023 Amic Energy planuje wymianę czterech myjni automatycznych na urządzenia najnowszej generacji. Na początek zmodernizowano myjnie w Bydgoszczy i Piotrkowie Trybunalskim.

myjnia amic otwarcie

27 stycznia zostało zamontowane pierwsze urządzenie na stacji AMIC Energy w Bydgoszczy na ulicy Kaliskiego 32. Kolejne urządzenie uruchomiono 9 lutego na stacji w Piotrkowie Trybunalskim na ulicy Sikorskiego 8.

O nowych urządzeniach na myjniach

Urządzenia na myjnie dostarczył niemiecki producent Christ Wash Systems. Jak informują przedstawiciele Amic Energy, myjnie cechuje wytrzymałość, wykonanie z najlepszych materiałów oraz nowoczesny wygląd. Oprócz zaawansowanych systemów mycia wstępnego, mycia ciśnieniowego, mycia kół i podwozia oraz woskowania, zamontowane na stacjach AMIC Energy myjnie portalowe wyposażone zostały w dodatkowe, wizualne elementy, w dwóch wariantach designu. Myjnie posiadają m.in. przypodłogowe listwy LED, kolorowe wyświetlacze do lepszej komunikacji z klientem oraz wyświetlacz z czasem pozostałym do zakończenia usługi. Myjnie automatyczne oferują klientom szeroki wybór programów mycia – od standardowego programu szybkiego, do zaawansowanych programów obejmujących użycie środków polerujących.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

Ulepszona obsługa myjni

Nowością w stosunku do dotychczasowych urządzeń jest opcja pozostania w samochodzie podczas mycia, co jest istotne w przypadku podróżowania z dziećmi lub zwierzętami. Jeżeli konieczne jest opuszczenie hali myjni podczas trwania cyklu, użycie klaksonu w aucie powoduje zatrzymanie maszyny i umożliwia bezpieczne wyjście.

Gdzie nowe myjnie?

Projekt wymiany urządzeń myjni na nowe potrwa do końca marca i obejmie również stacje:

AMIC Energy, Zielona Góra, Wrocławska 65 b
AMIC Energy, Poznań, Głogowska 260

Sieć AMIC Energy posiada 27 myjni automatycznych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 20.02.2023
Aktualizacja: 21.02.2023