Amic Energy oficjalnie uruchomił pierwszą stację franczyzową

Udostępnij artykuł

W miejscowości Ustanów od kilku dni działa pierwsza stacja franczyzowa Amic Energy. W piątek w obecności prezesa Amic Polska oraz właścicieli stacji oficjalnie i symbolicznie przecięto wstęgę inaugurując działalność stacji.

Amic ustanow
Otwarcie stacji w Ustanowie, fot.: tt Amic Energy

Chociaż stacja w Ustanowie obsługuje klientów już od piątku 17.02 to dziś w obecności prezesa Amic Polska oraz właścicieli stacji oficjalnie zainaugurowano działalność. Na klientów czekało wiele atrakcji, m.in. koło fortuny z nagrodami, tort i przygotowane specjalnie na te okazje rabaty na paliwo i produkty ze sklepu.

Co na stacji?

Stacja sprzedaje benzynę 95, ON oraz LPG. W ofercie sklepowej można znaleźć produkty marki Food Point w tym hot dogi i kawę oraz szeroką ofertę produktów marki własnej Impet. Przy stacji zlokalizowana jest myjnia ręczna, odkurzacz, oraz kompresor.

Stacja obsługuje karty flotowe E100, UTA, DKV, Eurowag, Viada, Funn, oraz flagowe karty Amic Fleet Card i Amic Business Card.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

Gdzie znajduje się pierwsza stacja franczyzowa Amic Energy?

30 km na południe od centrum Warszawy, w miejscowości Ustanów przy ulicy Głównej 4.

Oferta franczyzowa

Sieć stacji paliw Amic Energy od czerwca 2021 roku ruszyła z ofertą współpracy franczyzowej kierowaną do przedsiębiorców i właścicieli stacji paliw, którzy chcą podjąć współpracę z dynamicznie rozwijającą się w Polsce marką.

Zainteresowani przedsiębiorcy mogą sprawdzić możliwe warunki współpracy określając swoje potrzeby w formularzu na stronie www.amicenergy.pl lub wysyłając maila na adres franczyza@amicenergy.pl

źródło: Amic Energy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 24.02.2023
Aktualizacja: 24.02.2023