Amic Energy otwiera pierwszą stację franczyzową

Udostępnij artykuł

Sieć stacji Amic Energy powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Tym razem jest to pierwsza stacja franczyzowa, która jest zlokalizowana przy ul. Głównej 4 w Ustanowie (kod 05-540), w woj. mazowieckim.

Amic Energy Polska Stacja

Amic Energy w Polsce

Marka Amic Energy jest obecna na polskim rynku od ponad dwóch lat, aktualnie liczy 117 nowoczesnych własnych stacji paliw zlokalizowanych w całym kraju. Szeroka oferta produktów i usług stacji odpowiada na potrzeby kierowców i klientów. Przede wszystkim należą do niej wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium Amic Pro, ale także szeroka gama produktów FMCG oraz bogata oferta gastronomiczna.

Klienci stacji mogą korzystać z licznych promocji i benefitów w ramach docenianego i dopasowanego do ich potrzeb programu lojalnościowego Amic Club. Użytkownicy stacji cenią sieć za konkurencyjne ceny paliw, świeżość oferowanych produktów żywnościowych, a także szyte na miarę akcje promocyjne, które dają realne korzyści i stanowią wymierną wartość dla portfela.

Pierwszy partner

Pierwsza stacja franczyzowa Amic Energy zlokalizowana jest w miejscowości Ustanów, 30 km na południe od centrum Warszawy.

Stacja sprzedaje benzynę 95, ON oraz LPG. W ofercie sklepowej można znaleźć produkty marki Food Point w tym hot dogi i kawę oraz szeroką ofertę produktów marki własnej Impet. Przy stacji zlokalizowana jest myjnia ręczna, odkurzacz, oraz kompresor.

Stacja obsługuje karty flotowe E100, UTA, DKV, Eurowag, Viada, Funn, oraz flagowe karty Amic Fleet Card i Amic Business Card.

Oferta franczyzowa

Sieć stacji paliw Amic Energy od czerwca 2021 roku ruszyła z ofertą współpracy franczyzowej kierowaną do przedsiębiorców i właścicieli stacji paliw, którzy chcą podjąć współpracę z dynamicznie rozwijającą się w Polsce marką.

Zainteresowani przedsiębiorcy mogą sprawdzić możliwe warunki współpracy określając swoje potrzeby w formularzu na stronie www.amicenergy.pl  lub wysyłając maila na adres franczyza@amicenergy.pl

Źródło: Amic Energy

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 03.01.2023
Aktualizacja: 03.01.2023