Amic Energy przyspiesza na majówkę

TVN Turbo Rally Team w barwach Amic Energy rozpoczął tegoroczną majówkę świetnym występem podczas Rajdu Świdnickiego. Oficjalnie załoga Łukasz Byśkiniewicz i Zbigniew Cieślar zajęła 4. miejsce w klasyfikacji generalnej. Dobra energia towarzyszy ekipie na trasie i na stacjach.

Klienci stacji również mogą rozpocząć majówkę, korzystając z energetycznej oferty Amic Energy. Zarówno kierowcy, pasażerowie, jak i rowerzyści mogą zrobić sobie przerwę podczas weekendowych wycieczek i wpaść na najlepszą kanapkę do jednej z restauracji Subway, które są zlokalizowane już na trzynastu stacjach po rebrandingu w kilku miastach (Warszawa, Gdynia, Piaseczno, Wrocław, Kielce, Lublin, Wrocław, Radom, Czechowice-Dziedzice). Koncern systematycznie rozwija ten koncept, otwierając kolejne lokale na swoich stacjach.

Na pozostałych stacjach czekają Food Pointy ze swoją zróżnicowaną ofertą. W menu niezmiennie znajduje się specjalnie skomponowana mieszanka kawy z certyfikatem UTZ, pochodzącej ze zrównoważonych upraw, której smak doceniają nawet najbardziej wymagający kawosze. A wielbiciele hot dogów od niedawna mogą wybierać nowy smak – meksykański.

Stacje paliw Amic Energy podczas majówki to miejsca szczególnie warte odwiedzenia. Długi weekend i wiele niehandlowych dni nie stanowią kłopotu w dostępności artykułów niezbędnych do grillowania, a także popularnych napojów, cieszących się wyjątkowym powodzeniem podczas weekendu, który prawdziwie rozpoczyna wiosenno-letni sezon.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.