Amic Energy rozwija współpracę z Subway®

Udostępnij artykuł
Amic Energy, lider wśród stacji paliw w Polsce z restauracjami Subway®, właśnie otwiera dwa kolejne punkty, w nowych lokalizacjach. Na liście miast, w których klienci mogą korzystać z oferty kultowej restauracji na stacji Amic Energy dołączają Częstochowa, ul. Jaskrowska 39 i Piotrków Trybunalski, ul. Sikorskiego 8.

Współpraca obu sieci w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie i tym samym Amic Energy należy już do czołówki największych franczyzobiorców Subway® w Europie. Marki łączy przede wszystkim dbałość o najwyższy poziom obsługi klienta i wysoką jakość produktów. Pracownicy sieci przechodzą zindywidualizowany program szkoleń, który zapewnia utrzymanie wypracowanych standardów oraz sprostanie wysokim oczekiwaniom klientów Subway®.

Oferta Subway® na stacjach Amic Energy bazuje przede wszystkim na świeżych produktach, doceniają to nie tylko zadeklarowani fani marki, ale wszyscy konsumenci. W menu znajdują się zarówno klasyczne propozycje, jak również nowości, jedną z nich jest wprowadzona niedawno linia przysmaków Pizza Collection, bazująca na połączeniu kurczaka, pikantnego pepperoni i popularnego sosu Marinara. Pyszną i chrupiącą nowością w tej ofercie jest również Mini Ciabatta.

Klienci stacji Amic Energy z restauracją Subway® mogą korzystać z atrakcyjnych promocji, w okresie przedświątecznym czekają na nich zestawy Subway® z atrakcyjnym prezentem niespodzianką.

Klienci, którzy nie mają czasu, a preferują smaki Subway® mogą składać zamówienia z dostawą pod wskazany adres. Oferta jest obecna w serwisach Glovo, Pyszne.pl i Uber Eats, które obsługują aż 42 lokalizacje z mapy stacji Amic Energy z restauracjami Subway®.

Sieć stacji Amic Energy nieustannie stawia na rozwój i planuje otwarcia nowych restauracji już z początkiem 2022 roku.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.11.2021
Aktualizacja: 26.11.2021