Amic Polska ogłasza przetargi: na dostawy AdBlue do stacji paliw oraz na dostawę infrastruktury serwerowej pod systemy i aplikacje firmowe

Udostępnij artykuł

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu dotyczącym dostaw AdBlue powinny zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego na stronie Amic Energy do 27 marca do godziny 18.00.

Amic Energy Polska Stacja

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu 28 marca. Jak informuje Amic Polska, maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa 14 kwietnia do godziny 12.00.

Natomiast podmioty zainteresowane udziałem w przetargu na dostarczenie infrastruktury serwerowej pod systemy i aplikcje firmowe mogą zgłaszać się do 28 marca do godziny 18.00.

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu 29 marca. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa 17 kwietnia do godziny 12.00.

W celu otrzymania dalszych informacji na temat obydwu przetargów zapytania można kierować na adres e-mail: tenders@amicenergy.pl

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2023
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Liderzy Rynku Dostawcy dla Stacji Paliw RAPORT okladka

źródło: Amic Energy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 23.03.2023
Aktualizacja: 23.03.2023