Amic z przetargiem na ekspozycję artykułów tytoniowych

Udostępnij artykuł

[PREMIERA U NAS] Amic Energy, firma zarządzająca siecią 116 stacji w Polsce, ogłosiła kolejny konkurs ofert. Tym razem sieć szuka do współpracy firm zajmujących się ekspozycją art. tytoniowych i materiałów wspomagających sprzedaż dla producentów papierosów i innych art. nikotynozastępczych.

Amic

Autor: Edwin Kaniuk

Terminy dla uczestników przetargu

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego na stronie koncernu. Rejestracji należy dokonać do dnia 21 stycznia 2022 roku, do godziny 18.00.

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą konkursu ofert w dniu 24 stycznia 2022 r. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa w dniu 4 lutego 2022 r. o godzinie 12.00.

W celu otrzymania dalszych informacji na temat przetargu zainteresowane firmy powinny kierować zapytania na adres e-mail: tenders@amicenergy.pl

O Amic Energy w Polsce

Amic Energy to sieć 116 nowoczesnych stacji paliw i myjni samochodowych, która rozwija się dynamicznie na terenie całego kraju. Jest również największym partnerem sieci Subway, ponieważ na terenie polski firmy współpracują w ponad 50 lokalizacjach. Oprócz tego w ramach bogatej oferty pozapaliwowej na stacjach sieci funkcjonują sklepy typu convenience. Co istotne, klienci Amic mogą również skorzystać z konceptów kawowo-gastronomicznych pod marką Food Point. Warto też zauważyć, że od czerwca 2021 sieć w pilotażowych lokalizacjach prowadzi testy nowego konceptu kawowego wspólnie z marką Costa Coffee.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.