Anwim ogłasza przetarg na dostawę jednorazowych e-papierosów

Udostępnij artykuł

Moya to dynamicznie rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Dziś w sieci działa ponad 400 punktów i liczba ta wciąż rośnie. Większość stacji działa w koncepcie obsługowym ze sklepem typu convenience i punktem kawiarniano-gastronomicznym Caffe Moya. Teraz oferta sklepu na stacjach Moya może powiększyć się o kolejny produkt.

Stacja paliw MOYA

Anwim właściciel sieci Moya ogłasza przetarg ofertowy na dostawę e-papierosów jednorazowych do sklepów wielobranżowych przy stacjach paliw Moya.

Anwim rozwija segment retail już od 2009 roku, równolegle z rozwojem sieci stacji paliw Moya. Poza zwiększaniem liczby sklepów, firma nieustannie pracuje nad ich ofertą, aby w jak najlepszym stopniu odpowiadała zmieniającym się oczekiwaniom i gustom klientów. Sklepy przy stacjach Moya są punktami, w których chętnie zaopatrują się zarówno kierowcy, jak i klienci lokalni. W ofercie sklepów przy stacjach Moya znajdują się także produkty marki własnej, takie jak napoje energetyzujące, soki czy woda.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2023
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Liderzy Rynku Dostawcy dla Stacji Paliw RAPORT okladka

Szczegóły przetargu

Anwim na platformie Logintrade ogłasza przetarg ofertowy na dostawę e-papierosów jednorazowych do sklepów wielobranżowych przy stacjach sieci paliw Moya. Oferty będą przyjmowane do 12 maja.
Podstawowym celem postępowania przetargowego jest wyłonienie dostawców, gwarantujących konkurencyjne ceny, terminową realizację zamówień oraz najwyższą jakość produktów.
Więcej informacji o przetargu, w tym szczegółowe kryteria wyboru dostawcy znajdują się w załączniku do ogłoszenia przetargowego na platformie Logintrade.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 05.04.2023
Aktualizacja: 05.04.2023