Anwim otworzył nową stację paliw Moya

Udostępnij artykuł

W miejscowości Radwanice na Dolnym Śląsku otworzono nową stację paliw Moya. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje sprzedaż paliwa, klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe Moya z dużym wyborem napojów i przekąsek, sklep wielobranżowy oraz udogodnienia dla kierowców samochodów ciężarowych.

Stacja paliw MOYA

Lokalizacja nowej stacji

Stacja paliw Moya położona jest przy drodze krajowej nr 12, na trasie Żary-Głogów, dwa kilometry od wjazdu na drogę ekspresową S3.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2023
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Liderzy Rynku Dostawcy dla Stacji Paliw RAPORT okladka

Co w ofercie stacji?

Jest to punkt franczyzowy, oferujący benzynę 95 i 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony oraz LPG. Dostawy produktów i usług zapewnia spółka Anwim, właściciel marki Moya. Klienci mają do dyspozycji sklep oraz kącik gastronomiczny w postaci Caffe Moya, w którym mogą napić się kawy i skorzystać z szerokiego asortymentu przekąsek.

Ułatwienia dla kierowców

Stacja dostosowana jest także do obsługi ruchu ciężarowego i posiada wiele udogodnień dla kierowców TIR, takich jak parking, szybki wlew diesla czy dystrybutory z płynem AdBlue. Punkt oferuje także dostęp do kompresora oraz odkurzacza.

Na mocy podpisanego porozumienia, o którym informowaliśmy TUTAJ, na nowej stacji Moya akceptowane są karty flotowe Moya Firma oraz Shell Card.

źródło: Anwim S.A.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 10.03.2023
Aktualizacja: 10.03.2023