Anwim ogłasza przetarg na dostawę produktów spożywczych do sklepów przy stacjach paliw Moya

Udostępnij artykuł

Anwim S.A., właściciel sieci MOYA ogłasza przetarg ofertowy na dostawę do sklepów wielobranżowych przy stacjach paliw Moya następujących grup produktów: alkohole, piwo, napoje, woda, soki, słodycze, słone przekąski.

anwim logo

Anwim rozwija segment retail już od 2009 roku, równolegle z rozwojem sieci stacji paliw Moya. Poza zwiększaniem liczby sklepów, firma nieustannie pracuje nad ich ofertą, aby w jak najlepszym stopniu odpowiadała zmieniającym się oczekiwaniom i gustom klientów. Sklepy przy stacjach Moya, ze względu na atrakcyjną lokalizację w wielu większych i mniejszych miejscowościach, są punktami, w których chętnie zaopatrują się zarówno kierowcy, jak okoliczni mieszkańcy. W ofercie sklepów przy stacjach Moya znajdują się także produkty marki własnej, takie jak napoje energetyzujące, soki czy woda.

Szczegóły przetargu

Anwim S.A. na platformie Logintrade ogłosił przetarg ofertowy na dostawę produktów spożywczych do sklepów wielobranżowych przy stacjach sieci paliw MOYA. Podstawowym celem postępowania przetargowego jest wyłonienie dostawcy, gwarantującego konkurencyjne ceny, terminową realizację zamówień oraz najwyższą jakość produktów.
Oferty będą przyjmowane do 25 sierpnia br., a rozstrzygnięcie przetargu nastąpi w pierwszym tygodniu października.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 29.06.2023
Aktualizacja: 29.06.2023