Sieć Moya z kolejną stacją w województwie warmińsko-mazurskim

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya otworzyła kolejny punkt w województwie warmińsko-mazurskim. To nowo wybudowana stacja obsługowa w podolsztyńskiej miejscowości Dywity, ze sklepem typu convenience oraz konceptem gastronomiczno-kawiarnianym Caffe Moya.

stacja moya dywity

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw Moya, ogłosił w czerwcu nową strategię rozwoju, której filarami są dalszy dynamiczny rozwój sieci Moya oraz inwestycje w elektromobilność. Firma już w 2022 roku przekroczyła liczbę 400 stacji i zapowiada, że na koniec 2024 roku w niebiesko-czerwonych barwach będzie działało 500 punktów w całym kraju. W miejscowości Dywity położonej na DK 51 zakończyła kolejną inwestycję – własną stację obsługową.

Jak dojechać do stacji?

Do stacji można dojechać z obu kierunków ruchu, co z jest dużym udogodnieniem dla kierowców podróżujących popularną trasą relacji Olsztyn-Dobre Miasto. Punkt nastawiony jest na obsługę zarówno ruchu lokalnego, jak i tranzytowego.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

Co w ofercie stacji w Dywitach?

Stacja oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. Nowo wybudowany obiekt ma nowoczesne i przyjazne wnętrze. Posiada sklep wielobranżowy, w którym zaopatrzymy się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. Koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe Moya oferuje bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów. Na stacji znajduje się także kolektura LOTTO.
Punkt oferuje udogodnienia dla kierowców aut ciężarowych, takie jak szybki wlew diesla, dystrybutor z płynem AdBlue oraz podjazd dla TIR. Na terenie stacji znajduje się również kompresor i odkurzacz.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.06.2023
Aktualizacja: 28.06.2023