Anwim ogłasza przetarg na usługi audytowania stacji Moya w zakresie bezpieczeństwa żywności i procedur HACCP

Udostępnij artykuł

W celu zapewnienia najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa żywności na stacjach paliw Moya, Anwim S.A., na platformie Logintrade, ogłasza przetarg ofertowy na usługi audytowania w zakresie bezpieczeństwa żywności i procedur HACCP na 376 stacjach paliw, z możliwością uwzględnienia dodatkowych 100 nowych lokalizacji w ciągu dwóch najbliższych lat. Audyty będą sprawdzać procedury bezpieczeństwa żywności na obszarach front line, back line, zaplecza i strefy kawowej. Czas trwania audytu na danej stacji nie powinien przekroczyć jednej godziny. Osoby przeprowadzające audyty będą musiały posiadać wymagane uprawnienia, w tym książeczki sanepid umożliwiające wejście w strefy przygotowania i obróbki żywności.

anwim logo

Audyty będą przeprowadzane dwa razy w roku w każdej lokalizacji, z opcją audytu poprawkowego w razie niezaliczenia, co oznacza maksymalnie cztery audyty rocznie na jednej stacji. Audyty będą realizowane w oparciu o formularz audytu, który zostanie opracowany wspólnie z kontrahentem. Audyty będą rozłożone w dwóch trzymiesięcznych turach, w drugim i czwartym kwartale. W ramach audytu dostawca będzie zobowiązany do zbierania dokumentacji fotograficznej, którą udostępni firmie Anwim S.A.

RAPORT 2023 – STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacje Paliw Sprzedaz Detaliczna RAPORT okladka RM

Wyniki audytów zostaną dostarczone w formie elektronicznej w ciągu 24 godzin od ich zakończenia. Dodatkowo, kontrahent, który wygra przetarg, zostanie zobowiązany do rewizji i aktualizacji dokumentacji HACCP Caffe Moya zgodnie z ustalonymi przez strony kierunkami, co ma na celu uproszczenie istniejącej dokumentacji. Zainteresowane podmioty mogą składać oferty do 15 listopada br. za pomocą platformy Logintrade.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 18.10.2023
Aktualizacja: 18.10.2023