Shell nawiązuje współpracę z Moya w zakresie akceptacji kart flotowych

Udostępnij artykuł

Shell Polska podpisał umowę o wzajemnej akceptacji kart flotowych ze spółką Anwim S.A., właścicielem sieci stacji paliw Moya. Dzięki porozumieniu poszerzeniu ulegnie dotychczasowa liczba stacji, na których akceptowane będą karty Shell Card oraz Moya Firma.

shell moya wspolpraca

Rozszerzenie akceptacji kart paliwowych ma być udogodnieniem dla klientów flotowych Shell oraz Moya. Pozwala ono użytkownikom zarówno Shell Card, jak i Moya Firma na korzystanie z ponad 800 stacji Shell i Moya na terenie całej Polski. W przyszłości planowane jest również rozszerzenie wzajemnej sprzedaży o wybrane produkty pozapaliwowe oraz usługi, jak np. płyny do spryskiwaczy czy myjnia.

Każdy krok naprzód w rozwoju i dostępności Shell Card jest dla nas powodem do radości, nie inaczej jest w tym wypadku. Karta paliwowa Shell przeznaczona jest dla wszystkich flot, niezależnie od ich wielkości oraz rodzaju. Poza gęstą siecią teraz już blisko 1300 stacji własnych i partnerskich w Polsce jest ona także akceptowana na ponad 38 tysiącach stacji w Europie. Klienci oprócz możliwości mobilnej bezgotówkowej płatności za paliwo, mogą korzystać z szeregu dodatkowych, innowacyjnych rozwiązań, m.in. regulować bezgotówkowo przejazdy płatnymi odcinkami autostrad, w tym także drogami objętymi opłatami eToll – mówi Łukasz Klamka, dyrektor ds. rozwiązań flotowych w Shell Polska.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

Więcej funkcjonalności

Wraz ze zmieniającymi się oczekiwaniami klientów i rozwojem nowych technologii funkcjonalności karty flotowej Shell Card są rozbudowywane o kolejne elementy. Karta z paliwowej ewoluowała w kompleksowe rozwiązanie oferujące obok zakupu paliwa szereg usług ułatwiających zarządzanie flotą. Oferuje pełen pakiet usług od tankowania tradycyjnego paliwa, ładowania pojazdów elektrycznych przez zakup produktów i usług na stacjach Shell po regulowanie codziennych wydatków na transport, ułatwiając jednocześnie ładowanie pojazdów floty w sieci Shell Recharge i zarządzanie wszystkimi potrzebami w zakresie mobilności za pomocą jednej karty.

Współpraca na rzecz rozwoju firm

Moya firma na polskich stacjach sieci Shell jest kolejnym etapem rozwoju programu flotowego oferowanego przez Anwim S.A. Współpraca z Shell Polska zwiększa zasięg programu Moya firma dając możliwość jego użytkownikom tankowania paliwa na punktach Shell z wykorzystaniem karty flotowej Moya firma.

Flota jest bardzo ważną częścią naszego biznesu, dlatego nie ustajemy w rozszerzaniu oferty dla klientów tej grupy. Staramy się zapewniać im produkty i usługi jak najwyższej jakości. Przede wszystkim jednak intensywnie pracujemy nad zagęszczaniem sieci stacji paliw, na których klienci flotowi mogą realizować bezgotówkowe transakcje. Dziś sieć Moya liczy już ponad 400 punktów i ciągle dynamicznie rośnie. Bardzo cieszymy się ze współpracy z Shell Polska. Pozwoliła nam ona znacznie rozszerzyć zasięg programu Moya firma, dzięki czemu posiadacze kart Moya firma będą mogli skorzystać z ponad ośmiuset obiektów w całej Polsce – mówi Andrzej Kisała, dyrektor ds. rozwoju sprzedaży flotowej w Anwim S.A.

Anwim S.A. rozwija usługi flotowe także poza granicami Polski. Dzięki przejęciu holenderskiej spółki The Fuel Company (TFC), użytkownicy kart TFC mogą ponadto bezgotówkowo tankować na ponad 8 tys. stacjach w 18 krajach Europy, a także rozliczać opłaty drogowe oraz szybko uzyskiwać zwrot podatku VAT i akcyzy na zakupione zagranicą paliwo.
Na stacjach Shell będą akceptowane wyłącznie bezgotówkowe karty flotowe Moya firma.

źródło: Shell Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 07.03.2023
Aktualizacja: 07.03.2023