Aplikacja mobilna Moya firma najlepszą technologią dla flot

Udostępnij artykuł

Aplikacja mobilna dla klientów biznesowych Moya firma została nagrodzona w prestiżowym plebiscycie branży transportowej, Fleet Derby 2023. Moya firma już po raz kolejny może poszczycić się prestiżowym mianem najlepszej technologii cyfrowej dla flot.

moya firma aplikacja qr

Fleet Derby to ogólnopolski plebiscyt branży CFM, który od 12 lat prezentuje najlepsze produkty i usługi flotowe dostępne na polskim rynku. Zwycięzcy wyłaniani są wyniku głosowania użytkowników i odbiorców tych innowacyjnych rozwiązań, m.in. fleet managerów, właścicieli firm, przedstawicieli firm z sektora CFM. Organizatorem plebiscytu jest redakcja miesięcznika „Fleet. Auto w firmie”.

Aplikacja mobilna dla klientów biznesowych Moya firma, już po raz kolejny została nagrodzona w prestiżowym plebiscycie Fleet Derby. Narzędzie w 2021 roku ogłoszono najlepszym „produktem/ usługą flotową”, a w tegorocznej edycji w kategorii „Technologie cyfrowe dla flot” doceniono jego innowacyjność.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

Moya firma wspiera menedżerów w zarządzaniu flotami samochodowymi, a kierowcom umożliwia m.in. realizację szybkich płatności na stacjach paliw Moya. Aplikacja jest aktualizowana i udoskonalana, aby zapewnić klientom jak najwyższy poziom wygody i użyteczności. Moya firma daje użytkownikom szereg korzyści, a niższe ceny i rabaty na paliwo to zaledwie początek listy. Pozwala sprawować pełną kontrolę nad kartami, limitami online oraz dokonywanymi tankowaniami. Płatności online realizowane są z poziomu aplikacji, także za pomocą kodów QR bezpośrednio przy dystrybutorach. Warto wspomnieć również o wygodnej nawigacji do wybranej stacji paliw Moya dzięki synchronizacji z Google Maps.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 22.06.2023
Aktualizacja: 22.06.2023