Aplikacja Super Moya – 450 tys. aktywnych użytkowników w ciągu pięciu miesięcy

Udostępnij artykuł

W kwietniu br. sieć stacji paliw Moya uruchomiła aplikację mobilną dla klientów indywidualnych, Super Moya. To narzędzie lojalnościowe na co dzień oferuje szereg rabatów i promocji dla klientów stacji paliw Moya. Po zaledwie pięciu miesiącach obecności na rynku, rozwiązanie to zyskało ponad 450 tys. aktywnych użytkowników.

aplikacja super moya

Moya jest najszybciej rozwijającą się w Polsce siecią stacji paliw i posiada już 430 punktów w całym kraju. Stacje Moya oferują klientom paliwo oraz szeroki zakres produktów i usług. Wprowadzona w kwietniu br. aplikacja Super Moya to nowoczesne i wygodne rozwiązanie dla klientów indywidualnych, którzy mają możliwość gromadzenia punktów lojalnościowych za każdorazowe tankowanie i zakupy na dowolnej stacji sieci. Punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody, takie jak rabaty na paliwo czy produkty dostępne np. w strefie gastronomicznej Caffe Moya. Oprócz tego, dzięki aplikacji, klienci skorzystać mogą z licznych promocji wprowadzanych przez sieć Moya, takich jak wakacyjna akcja promocyjna, gdy zniżki na paliwo sięgały 40 groszy.

RAPORT 2023 – STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacje Paliw Sprzedaz Detaliczna RAPORT okladka RM

Aplikacja Super Moya to intuicyjne i łatwe w obsłudze rozwiązanie. Panel główny zawiera przydatne informacje, takie jak liczba punktów lojalnościowych, dostępne nagrody oraz aktualne oferty, z których można skorzystać. Ponadto, użytkownicy mają dostęp do mapy z lokalizacjami stacji Moya w całym kraju, co ułatwia znalezienie najbliższego obiektu.
Aplikacja Super Moya jest dostępna do pobrania za darmo na urządzenia z systemem iOS i Android. Na stacjach paliw Moya znajdują się plakaty z QR kodami, które przekierowują użytkowników do strony z linkami do instalacji aplikacji. Proces rejestracji zajmuje tylko chwilę.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 09.10.2023
Aktualizacja: 09.10.2023