Auchan Retail Polska i bp rozwijają współpracę w 2021 roku

Udostępnij artykuł
Firmy zapowiadają otwarcie kolejnych sześć sklepów w nowym formacie convenience pod szyldem Easy Auchan. Powstaną na stacjach bp w Warszawie i Krakowie. W ślad za uruchomieniem z sukcesem pierwszych trzech sklepów nowego formatu pod koniec ubiegłego roku.

Pierwszy pilotażowy sklep Easy Auchan uruchomiono 19 listopada ub. r. na stacji bp Reduta w Warszawie. Zgodnie z zapowiedzią obu firm, w grudniu 2020 otwarto jeszcze dwa punkty Easy Auchan.  17 grudnia na stacji bp Radość, przy ul. Patriotów 317 oraz 23 grudnia na stacji bp Wesoła, przy ul. Trakt Brzeski 50. Stworzenie nowej marki sklepów jest wynikiem podjęcia strategicznej współpracy obu firm na polskim rynku w listopadzie 2020 r.

Nowy pilotażowy format sklepów Easy Auchan na stacjach bp cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Mogą tu zrobić bieżące zakupy, zaopatrzyć się w przekąski na drogę, czy zamówić produkty w opcji z dostawą do domu.  Punkty Easy Auchan są także miejscem odbioru zakupów realizowanych w opcji Click&Collect za pośrednictwem platformy Auchan Direct.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Konkurencyjna cenowo oferta sklepów Easy Auchan zawiera ponad 1900 produktów. W tym zdrowe, świeże i szybkie do przygotowania artykuły spożywcze, a także środki chemiczne, produkty BIO i wegańskie. Oferta produktowa zawiera ponad 320 produktów marek własnych Auchan, w tym gamę produktów Pewni Dobrego. Sklepy Easy Auchan są otwarte, podobnie jak stacje benzynowe bp, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty świeże i ultra świeże. Poza tym produkty bio i vege, świeżo wypiekane pieczywo, owoce, warzywa oraz  produkty fit.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.