Auto Port Calisia – nowy kompleks dla kierowców

Udostępnij artykuł
[PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, w lipcu 2021 roku nastąpiło otwarcie Auto Port Calisia – jednego z największych i najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Kompleks jest zlokalizowany przy ul. Inwestorskiej 9 w Kaliszu (62-800), w woj. wielkopolskim.
default

Na terenie niemalże trzech hektarów powstał, z myślą głównie o  kierowcach aut ciężarowych, kompleks obsługi. W jego skład wchodzą: stacja paliw Shell, myjnia TIR umożliwiająca mycie jednoczesne 9 pojazdów, myjnia cystern, parking TIR na 150 ciężarówek, myjnia bezdotykowa typu laser, restauracja, hotel bluehotel z 87 miejscami noclegowymi, a także sklep 24h.

Niezależna restauracja oferuje menu oparte o potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej. Stałe menu uzupełniane jest o codzienne propozycje szefa kuchni. Duże zaplecze kuchenne pozwala świadczyć także usługi cateringowe oraz sprzedaż dań z dowozem w rejonie Kalisza. Ciekawostką jest, iż za posiłki kierowcy mogą płacić punktami programu lojalnościowego Auto Port Calisia.

Wkrótce do oferty dołączą wulkanizacja (stacjonarnie i mobilnie), usługa zakuwania węży oraz profesjonalny wywóz odpadów niebezpiecznych.

Warto podkreślić, iż w obiekcie tematy ekologii nie są obce – chociażby dlatego, że 80 proc. wody pochodzi z odzysku, w restauracji stosowane są tylko bioopakowania, a przy stacji zostały zlokalizowane ładowarki pojazdów elektrycznych.

Inwestorem jest kaliski przedsiębiorca DRUM – Polska Hieronim Strapagiel.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.08.2021
Aktualizacja: 23.08.2021