Avia Polska startuje z nową kampanią wizerunkową

„Wielki plus na twojej drodze” to najnowsze hasło promujące sieć stacji paliw Avia Polska. Obok szwajcarskich korzeni, właśnie wysoka jakość paliw, przystępne ceny oraz aromatyczna kawa z konceptu Eat&Go składają się na wspomniany w claimie plus. Nowa odsłona kampanii startuje wraz z premierą pierwszego filmu wizerunkowego marki. 

To już trzecia edycja kampanii, której celem jest podkreślenie konkurencyjnej oferty Avia Polska, zarówno pod względem cen paliw, jak i jakości produktów oraz usług dostępnych na stacjach. Marka chce także zaakcentować swój nieustanny rozwój — wprowadziła nową kolekcję ubrań dla pracowników, a już niebawem rozszerzy ofertę gastronomiczną o nowe produkty. Odsłona „Wielki plus na twojej drodze” jest częścią strategii komunikacyjnej „Wielki plus”, realizowanej od maja 2020 roku.

— Dotychczasowe nasze kampanie skupiały się na szwajcarskich korzeniach marki Avia i wysokich standardach jakości, jakie wprowadzamy do Polski. Trzecia odsłona ma pokazać, że wybór naszej stacji paliw to wielki plus dla kierowców. Wspomnianym plusem jest szereg benefitów, jakie czekają na naszych klientów — konkurencyjne ceny paliw, ich wysoka jakość, aromatyczna kawa, myjnia, oferta produktowa oraz dopracowana pod kątem designu i ergonomii strefa sklepowa Eat&Go z licznymi promocjami cenowymi — mówi Agnieszka Bobrukiewicz, dyrektor marketingu w Unimot

Kampania startuje wraz z premierą pierwszego w historii marki w Polsce filmu wizerunkowego, prezentującego ofertę sieci stacji paliw Avia. Komunikacja wizerunkowa wspierana jest ekspozycją nośników outdoorowych w miejscowościach obejmujących zasięgiem okolice stacji paliw Avia. Obok tego zaplanowano kampanię banerową w topowych serwisach internetowych, a także w kanałach social media, takich jak Facebook oraz Youtube z wykorzystaniem formatów video.

Platforma „Wielki plus za…” łączy wszelkie aktywności marketingowe podejmowane przez zespół Avia. Przede wszystkim jednak plus przedstawiony w postaci krzyża szwajcarskiego nawiązuje do korzeni marki. Odniesienia do Szwajcarii i stylu znanego jako Swiss Design odnaleźć można w całej komunikacji wizerunkowej Avia — w projektach wykorzystywana jest czcionka Helvetica (nazwa pochodzi od słowa Helwecja, rzymskiego określenia obecnych terenów Szwajcarii), a same kreacje przygotowane są w oparciu o zorganizowany styl, asymetryczne kształty, wyraźne linie, minimalistyczne blokowe układy oraz charakterystyczne dla Szwajcarii biało-czerwone barwy.

Wywodząca się ze Szwajcarii marka Avia zadebiutowała na rynku polskim pierwszą stacją paliw w 2017 roku. Aktualnie sieć liczy już ponad 60 stacji, sukcesywnie rozwija się, otwiera nowe lokalizacje i buduje swój wizerunek w świadomości polskich kierowców.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ-MAJ 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.