Avia Port Słubice – nowy partner już w sieci

Udostępnij artykuł

W Słubicach Avia otworzyła pierwszy w Polsce obiekt w partnerstwie z Real United. Avia Port Słubice to zarazem druga stacja szwajcarskiej marki działająca w tej lubuskiej miejscowości. Już wkrótce w Polsce sieć Avia będzie dostępna w 100 lokalizacjach.

Avia Port Slubice

Avia Port Słubice

Nowa stacja mieści się przy os. Przemysłowym 4B, 69-101 w Słubicach, w województwie lubuskim. Oferuje pełną gamę produktów paliwowych. Dostosowano ją zarówno do potrzeb klientów indywidualnych, jak i zawodowych kierowców.

Stacja znajduje się tuż przy granicy z Niemcami – skutecznie przystosowano ją do obsługi ruchu tranzytowego. Na miejscu dostępny jest szeroki wybór produktów spożywczych, restauracja oraz autorski koncept kawowy sieci Eat&Go.

Avia Port Słubice to kompleksowa koncepcja. Składają się na nią supermarket, restauracja, zaplecze sanitarne z pralnią, kantor wymiany walut, stacja paliw dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz przestronne parkingi. Pozwala zaoferować optymalną obsługę szerokiej rzeszy klientów.

Na stacji działa sklep pod marką Real Tobacco należącą do Grupy Real United. To druga tego typu lokalizacja w Polsce, a 16 w całej sieci.

31 maja br. oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali:

  • Robert Brzozowski, wiceprezes zarządu ds. handlowych Unimot, Grupy rozwijającej sieć Avia w Polsce oraz na Ukrainie
  • Klaas Vandendries, prezes Real United

Real United

Usługi świadczone przez Real United mają na celu integrację pionową, tworzenie synergii poprzez dzielenie się wiedzą specjalistyczną i optymalizację skali. Usługi świadczone przez Real United obejmują wsparcie strategiczne, logistykę, usługi informatyczne, marketing, zarządzanie markami własnymi, usługi finansowe, wsparcie prawne, analizę danych i HR.

Jedną ze spółek Grupy jest firma Real EU, która odpowiada za realizowanie projektów na terenie Polski.

Źródło: Unimot / Real United

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.