Avia szuka wykonawców do przebudowy stacji

Udostępnij artykuł

[PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, w związku z dynamicznym rozwojem stacji Avia w Polsce, sieć poszukuje firm, które podejmą się modernizacji nowych obiektów. W związku z tym spółka Unimot, rozwijająca markę Avia w Polsce, ogłosiła przetarg, który potrwa do 14 lutego br.

Avia

Zapraszamy do udziału w przetargu na prace modernizacyjne i remonty związane z wdrożeniem nowych stacji do sieci Avia zarządzanej przez Grupę Unimot. Zainteresowanych udziałem w przetargu i złożeniem oferty zapraszamy do rejestracji poprzez formularz. W dniu 15 lutego zarejestrowani otrzymają Zapytanie Ofertowe – czytamy w oficjalnym komunikacie sieci.

Firmy zainteresowane udziałem w postępowaniu powinny odwiedzić stronę sieci Avia. W zakładce dotyczącej przetargu widnieje formularz, poprzez który należy dokonać rejestracji. By rejestracja przebiegła pomyślnie, wystarczy podać nazwę firmy, NIP, dane osoby kontaktowej, numer telefonu oraz adres e-mail.

Avia w Polsce

Sieć stacji Avia, rozwijana przez Grupę Unimot, na początku grudnia 2021 roku liczyła 85 obiektów w całej Polsce. Stacje działają głównie w średnich i małych miastach. Sieć rozszerza swoją działalność również o największe aglomeracje i miejscowości turystyczne. Stacje funkcjonują, między innymi, w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, a od listopada 2021 roku także w Zakopanem.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021 

> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.02.2022
Aktualizacja: 10.02.2022