BP Suwałki – nowa stacja sieci na Podlasiu

Udostępnij artykuł

Na początku 2022 roku rozpoczęła działalność stacja bp Suwałki. Obecnie sieć bp liczy 564 stacje, w tym 223 stacje partnerskie. Redakcja Petrolnet podaje szczegóły nowej inwestycji koncernu.

Autor: Edwin Kaniuk

Pierwsza stacja bp w Suwałkach

Stacja BP Suwałki jest zlokalizowana pod adresem Dubowo Drugie 37, Dubowo Drugie (kod pocztowy 16-402), w woj. podlaskim. Prowadzi działalność na obrzeżach miasta przy DW 655, w pobliżu zjazdu z trasy E67 / S61. To pierwszy obiekt sieci bp w Suwałkach. Klienci mogą korzystać ze stacji całą dobę siedem dni w tygodniu.

Oferta paliwowa

W swojej ofercie obiekt posiada dziesięć stanowisk tankowania. Dzięki trzem dwustronnym, wieloproduktowym dystrybutorom klienci mogą zatankować benzynę 95, benzynę bp Ultimate 98, diesla oraz diesla w wersji bp Ultimate.

Sieć dba o komfort kierowców wszystkich typów pojazdów. W związku z tym na pierwszej z czterech wysp umieszczono dwustronny dystrybutor LPG. Na ostatniej z wysp dostępny jest dwustronny dystrybutor szybkiego nalewu diesla. Tuż za nim mieści się dystrybutor AdBlue. W ten sposób zaprojektowane stanowisko niewątpliwie pozwoli na sprawną obsługę tirów.

„Dzięki naszemu rozległemu programowi badawczo-rozwojowemu możemy zaoferować paliwo najwyższej jakości. Wszystkie stacje bp w Polsce oferują paliwa usuwające zanieczyszczenia z silnika. Są to paliwa BP Ultimate z technologią Active oraz paliwa regularne z technologią Active.” – tak bp podkreśla zalety oferty paliw dostępnych w swojej sieci.

Usługi i produkty pozapaliwowe oraz autospa

W ramach oferty usług pozapaliwowych klienci mogą skorzystać z bogatej oferty sklepu typu convenience oraz kawiarenki Wild Bean Cafe. Na wyposażeniu stacji znajduje się profesjonalny ekspres ciśnieniowy. Przy jego pomocy którego pracownicy stacji przygotowują kawy czarne, mleczne oraz tzw. kawowe specjalności. Na miejscu jest także dostępna szeroka oferta przekąsek przygotowywanych ze świeżych składników.

W ramach usług autospa kierowcom udostępniono myjnię automatyczną, odkurzacz oraz kompresor.

„Ważnymi elementami oferty pozapaliwowej są całodobowe, doskonale zaopatrzone sklepy, myjnie. Urządzenia myjące na stacjach bp należą do najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych na świecie. Sieć kawiarenek Wild Bean Cafe od 2005 r. wyznacza standardy oferty gastronomicznej na stacjach benzynowych.” – sieć bp rekomenduje produkty i usługi pozapaliwowe dostępne na swoich stacjach w Polsce.

Bp w Polsce

Pod marką bp działa prawie 570 stacji (w tym blisko 50 przy autostradach i drogach ekspresowych) i całodobowe sklepy. Firma bp zatrudnia ponad 5000 pracowników i kolejne 5000 poprzez stacje partnerskie w Polsce. Zainwestowała ponad 5,5 miliarda złotych w Polsce. Wpłaciła ponad 15 miliardów złotych do budżetu państwa w podatkach: VAT, akcyzie i opłacie paliwowej.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021 

> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.