Circle K w Lublinie przy Turystycznej – nowy punkt sieci

Udostępnij artykuł

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się przy ulicy Turystycznej 51 w Lublinie. To niedaleko wjazdu na trasę S12, którą można dojechać do portu lotniczego w Świdniku.

Circle K
Circle K

Circle K w Lublinie

Teraz, podróżując w kierunku Pojezierza Łęczyńskiego, Poleskiego Parku Narodowego czy portu lotniczego w Świdniku, kierowcy będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Lublinie przy ul. Turystycznej. Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles®95, milesPlus®95, miles® Diesel, milesPlus® Diesel, a także LPG. Natomiast arktyczny milesPlus® diesel został opracowany z myślą o zabezpieczeniu pojazdów w czasie niesprzyjających warunków zimowych. Dla samochodów ciężarowych przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa oraz parking. Na stacji jest także dostępny odkurzacz i kompresor.

Koncept Horizon  

Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon. Wprowadza on nowy, ciepły a zarazem nowoczesny wystrój stacji. Teraz klienci mają okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się kawy lub odpocząć w podróży w komfortowej przestrzeni. Na stacji dostępny jest nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer. Maszyna przygotowuje wybraną kawę szybciej. W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi, zapiekanki czy frytki. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek.

O firmie

Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. Prowadzi sieć blisko 380 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience.

Źródło: Circle K