Circle K w Polsce wprowadza usługę Click&Collect

Udostępnij artykuł
Click&Collect to nowa usługa dostępna od 25 maja na stacjach Circle K, która umożliwia zamówienie wybranych produktów online na stronie https://zamow.circlek.pl/ i odebranie ich z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w czasie wskazanym przez klienta.

W ofercie stacji znajdą się klasyki, takie jak Hot dogi i pyszna kawa Simply Great Coffee, a także podstawowe produkty spożywcze, takie jak pieczywo, jaja, nabiał oraz napoje, słodycze, wyroby tytoniowe i alkohol.

Click&Collect to rozwiązanie będące odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy szczególnie teraz, mając na uwadze względy bezpieczeństwa, chcą zrobić zakupy w możliwie jak najszybszy i najprostszy sposób.

– W Circle K stale myślimy nad tym jak sprawić, aby życie naszych klientów było odrobinę łatwiejsze każdego dnia i dokładamy starań, aby wizyta na naszych stacjach była przyjemnym doświadczeniem. Szanując czas naszych klientów, którzy chcą zrobić szybkie i bezpieczne zakupy, wprowadzamy do naszej oferty usługę, która pozwala w wygodny sposób zakupić żywność i inne produkty dostępne w naszych sklepach. Teraz zamawiając on-line hot doga, burgera, zapiekankę czy aromatyczną kawę nie trzeba na nie czekać. Nasi pracownicy na bieżąco przygotują zamówienie, aby było świeże i gotowe do odbioru o ustalonej godzinie powiedział Rafał Droździak, dyrektor ds. komunikacji i marketingu w Circle K Polska.

Aby zamówić ulubione produkty w trzech krokach wystarczy:

  1. Wejść na https://zamow.circlek.pl/, wybrać stację i podać preferowany czas odbioru zamówienia.
  2. Wybrać swoje ulubione produkty z naszej szerokiej oferty, zamówić i zapłacić. Wszystko zostanie przygotowane na bieżąco, zgodnie z zamówieniem.
  3. Odebrać zakupy na wybranej stacji, podając numer zamówienia pracownikowi za ladą.

Każdy klient, który w ciągu miesiąca od uruchomienia usługi, złoży zamówienie on-line na kwotę min. 10 zł. otrzyma gratis dowolną kawę lub herbatę oraz 100 pkt w programie ExtraClub. W pilotażowej fazie projektu usługa Click&Collect będzie dostępna na 20 stacjach Circle K w Warszawie i Wrocławiu. Z czasem sieć stacji zostanie rozszerzona, aby także kierowcy i pasażerowie w długich trasach mogli cieszyć się pysznymi i świeżymi produktami, zamawianymi w podróży i odbieranymi bezpośrednio na stacji.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.05.2020
Aktualizacja: 25.05.2020