Circle K w Zakroczymiu w nowej odsłonie

Udostępnij artykuł

Firma Circle K zakończyła proces modernizacji stacji paliw w Zakroczymiu, mieszczącej się przy ul. Byłych Więźniów Twierdzy Zakroczymskiej 41. W związku z tym już dziś na klientów czekają specjalne atrakcje. Wśród nich 50 proc. kupony rabatowe na przekąski i kawę, rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty Extra. Utrzymują ważność przez 14 dni od ich otrzymania. Sieć Circle K liczy już 388 stacji paliw w całej Polsce.

Circle K w Zakroczymiu

Circle K w Zakroczymiu

Stacja w Zakroczymiu została uruchomiona jako pierwszy punkt w sieci Circle K w Polsce (pod marką Statoil). Działa już od blisko 30 lat. Poddany procesowi modernizacji obiekt został wyposażony zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon. Klienci mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Na stacji w Zakroczymiu można zatankować różne rodzaje paliw. Klienci mogą wybierać spośród: miles®95, miles®98, miles® Diesel, milesPlus® Diesel, LPG oraz Ad Blue. Zmodernizowana stacja została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon. Wprowadza on nowoczesny, a zarazem ciepły wystrój stacji. Dzięki temu klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej.

Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży. Na stacji są dostępne takie usługi i udogodnienia jak lottomat, paczkomaty InPost, kompresor, odkurzacz oraz szybka pompa do tankowania pojazdów ciężarowych.

Źródło: Circle K

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store maj-czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 03.08.2022
Aktualizacja: 03.08.2022