Circle K wprowadza roślinnego Burgera Vege

Udostępnij artykuł

Od 12 stycznia na stacjach Circle K pojawiły się liczne nowości w ofercie gastronomicznej. Na wegetarian czeka w 100% roślinny Burger Vege Circle K. Sieć przygotowała także nowy smak hot doga z kiełbaską w ostrym wydaniu, z dodatkiem sosu sriracha. To jednak nie wszystkie nowości w ofercie czekające na klientów podczas zimowego cyklu, który potrwa aż do 16 marca.

Z myślą o wegetarianach Circle K wprowadziło na swoje stacje nowy produkt – Burger Vege Circle K z mięsem roślinnym „beyond meat”. Kotlet powstaje z białka grochu, marchewki, soku z jabłek, granatów oraz buraków. Do złudzenia przypomina burgery wołowe, będąc w 100% roślinnym wyrobem i stanowiąc alternatywę dla mięsnych dań. Wege nowość jest również dostępna w wersji z tortillą jako wrapoburger.

Produkt można zakupić na 125 wybranych stacjach Circle K, z sieci dostępnej w blisko 380 lokalizacjach – dowiedziała się redakcja Petrolnet.

Nie zabraknie również nowych smaków dla fanów hot dogów – szczególnie tych w ostrym wydaniu. W połowie stycznia na wszystkich stacjach Circle K pojawi się kolejna nowość. Będzie nią hot dog z kiełbaską z kolorowym pieprzem, którą warto spróbować w wersji łagodnej z musztardą. Posiada również swój ostrzejszy wariant – z sosem chili sriracha wywodzącym się z Tajlandii. Na klientów stacji czekają również liczne oferty na zakup produktów marki Circle K w obniżonych cenach. Wśród nich są słodkie przekąski, woda oraz napoje energetyczne.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021 

> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.01.2022
Aktualizacja: 14.01.2022