Circle K z kolejnym punktem na mapie Polski

Udostępnij artykuł
Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Ropczycach, w województwie podkarpackim, przy ul. 3-go maja. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy, jak i lokalny. W sklepie, będącym częścią stacji, klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się kawy. Natomiast Ci, którzy podróżują w pośpiechu, mogą zapłacić za zatankowane paliwo poprzez aplikacje mobilną Circle K.

Sieć Circle K to niemal 380 stacji paliw w całej Polsce. Najnowsza stacja otwarta w Ropczycach daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles® 95, miles®Plus98, miles®Diesel, miles®PlusDiesel, LPG, a wkrótce AdBlue.Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona w część gastronomiczną, w której dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także hot dogów na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców.

Z kolei w kąciku kawowym klienci stacji będą mogli samodzielnie skomponować swoją ulubioną kawę wzbogacając ją szeroką gamą dodatków, takich jak bita śmietana czy syrop smakowy. Dla miłośników słodyczy czekać będą również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek. Na stacji dostępna jest także myjnia ręczna, stacja diagnostyczna pojazdów oraz parking i dystrybutor dla tirów.

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Ropczycach, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Stacja Circle K w Ropczycach funkcjonuje w modelu franczyzowym. Obecnie stacje franczyzowe stanowią ok. 25 proc. wszystkich punktów należących do sieci w Polsce.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2021
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.04.2021
Aktualizacja: 29.04.2021